Суркіс: «У Луческу в «Динамо» немає основного складу»

Динамо Київ 20 Вересня, 22:49 6110
Суркіс: «У Луческу в «Динамо» немає основного складу» | 19-27
Президент «Динамо» розповів про тонкощі роботи Мірчі Луческу на посаді головного тренера

Президент Динамо Ігор Суркіс в ексклюзивному інтерв'ю Великому Футболу прокоментував перемогу над АЗ, а також розповів, які емоції відчуває перед битвою з Гентом в плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.

- У матчі з АЗ це була тренерська перемога. Гравці виконали все, що було їм рекомендовано і в другому таймі вирішили задачу.

- Яку рису Мірча Луческу вже прищепив цю команду?

- Перш за все, це працьовитість на тренуваннях. Тренування проходять в такому ж режимі, як і гра. Це найголовніше. А ще, у нього немає основного складу. Він дивиться, знайомиться, розмовляє з футболістами кожен день і живе на базі. Я пропоную, щоб він переїхав у квартиру, тому що неможливо весь час на базі перебувати. Але у нього ще йде знайомство з командою.

- Ви вже відчуваєте цей момент: один крок — і Динамо знову в груповому етапі Ліги чемпіонів?

- Цей крок треба пройти. Це буде важке протистояння у двох іграх. І Гент ставить перед собою важку задачу. Ми повинні грати з першої й до останньої хвилини. Давайте не будемо загадувати наперед. Природно, всі хочуть потрапити в Лігу чемпіонів.

- Що ви скажете про Гент?

- Хороша, конкурентоспроможна команда. Ми її бачили торік проти Олександрії. Треба налаштовуватися найсерйознішим чином.