Мірча проти попередників: Луческу в трьох матчах може вибити більший коефіцієнт, аніж «Динамо» здобуло торік

Динамо Київ 21 Вересня, 17:59 23557
Мірча проти попередників: Луческу в трьох матчах може вибити більший коефіцієнт, аніж «Динамо» здобуло торік Фото: 1927.kiev.ua
Але треба пройти «Гент».

Мірча Луческу з «Динамо» вирушив до Гента, де відбудеться перша серія протистояння за право зіграти в групі Ліги чемпіонів з однойменною командою.

Ставки дуже високі. На кону лежать не лише престиж клубу та команди, але й чималі фінансові вливання. А ще Мірча Луческу може трьома матчами (один з АЗ, два з «Гентом») втерти носа двом попередникам, котрі очолювали команду в минулому сезоні.

Мова про єврокоефіцієнти, в плані набору яких сезон 2019/20 виявився для «Динамо» провальним. Команда Хацкевича спершу не пройшла до групи Ліги чемпіонів, а потім колектив уже Олексія Михайличенка не вийшов з групи Ліги Європи. 6,5 балів – найгірший показник «Динамо» за останніх дванадцять років виступу на міжнародній арені.

Мірча Луческу може перекрити цей результат у трьох матчах. Один уже за спиною – перемога над АЗ додала до скарбнички півтора балу. У протистоянні з «Гентом» розіграються ще шість – два за перемоги та чотири бонусних за вихід в груповий етап Ліги чемпіонів.

Якщо «Динамо» пройде в групу Ліги чемпіонів, то як мінімум повторить торішній результат: 1,5 (перемога над АЗ) + 1 (це якщо «Динамо» один матч виграє, а інший програє з ліпшим розподілом голів на виїзді, або ж двічі зіграє внічию з ліпшими показниками голів на виїзді) + 4 (бонус) = 6,5.

Якщо ж «динамівці» зуміють не програти «Генту» в обох матчах, то за вересень 2020-го наберуть для України до Таблиці коефіцієнтів більше очок, аніж за увесь минулий сезон.

Перший матч проти «Гента» відбудеться 23-го вересня, матч у відповідь – 29-го.