Циганков проти Яремчука: порівняння трансферної вартості «Динамо» та «Гента»

Динамо Київ 22 Вересня, 17:43 2163
Циганков проти Яремчука: порівняння трансферної вартості «Динамо» та «Гента»
Порівнюємо вартість гравців київського «Динамо» та бельгійського «Гента» перед першою зустріччю команд у раунді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.

Різниця у загальній трансферній вартості команд, за оцінкою порталу Transfermarkt, складає близько 20 млн євро (97,10 млн у «Динамо» проти 77,73 у «Гента»). За цю різницю, а саме - за 19 млн євро, можна придбати найдорожчого гравця киян, яким залишається Віктор Циганков.

Його «переслідувачі» у складі «Динамо» також незмінні - це Віталій Миколенко (13 млн), а також Беньямін Вербич і Владислав Супряга (по 7 млн). За ними йде цілий ряд динамівців, які оцінюються у 3,5 млн - Олександр Караваєв, Сергій Сидорчук, Віталій Буяльський, Володимир Шепелєв.

Найкоштовнішим виконавцем «Гента» є українець Роман Яремчук (9,5 млн). До п'ятірки лідерів за трансферною вартістю входять лише легіонери - француз ганського походження Еліша Овусу (7,5 млн), німець Ніклас Дорш, грузин Гіоргі Чакветадзе (по 6 млн) і анголець Нуріу Фортуна (5 млн).

Що стосується інших українців у складі «буйволів» - Ігоря Пластуна і Романа Безуса, то вони оцінюються однаково - у 2,4 млн євро.