Світовий футбол 22 Вересня, 23:31 5070
Феєрія від українця в Англії. Ярмоленко оформив два голи та дві передачі в Кубку ліги | 19-27
Українець став героєм поєдинку «Вест Хема» проти «Халл Сіті» (5:1).

Андрій Ярмоленко вийшов у старті на матч Кубка англійської ліги» Ярмоленко вийшов у стартовому складі Вест Хема на гру Кубка англійської ліги проти Халл Сіті, а вже на 19-й хвилині українець відзначився результативною передачею. Ярмоленко отримав м'яч перед чужим штрафним майданчиком, звільнився від опіки двох суперників і віддав класний пас верхом на Снодграсса. Партнер розстріляв ворота, а Андрій записав собі в актив асист.

Наприкінці першого тайму Ярмоленко оформив другий асист! 30-річний вінгер скористався помилкою захисника Халл Сіті, підхопив м'яч і викотив у центр штрафного майданчика на вільного Аллє. Гол француза – ще одна результативна передача для Андрія.

У другому таймі Андрій закріпив успіх Вест Хема, реалізувавши пенальті за фол проти Феліпе Андерсона! Без шансів для воротаря.

А в компенсований арбітром час Ярмола оформив дубль! Він отримав передачу з флангу від Аллє й від стійки послав м'яч у сітку. Підсумковий рахунок – 5:1. Перемога імені Ярмоленка!

Вся користь від українця не обмежувалася моментами, які перетворилися в голи. Він створював нагоди для партнерів протягом всього поєдинку – щонайменше ще один пас на Аллє мав завершитися голом. Також Андрій був дуже успішним у дриблінгу (всі 3 спроби вдалі) та сам намагався відзначитися з гри – трішки забракло точності та швидкості прийняття рішень. Навіть оборонні показники не просіли: 2 перехоплення, 2 вдалі відбирання.

Статистичний портал SofaScore визначив Ярмоленка найкращим гравцем матчу! Оцінка – 9.9.

У текстовому онлайні прес-служба Вест Хема розхвалювала Ярмоленка та його дії різноманітними епітетами. «Шикарно, прекрасний, фантастичний і розумний пас, розкішний перфоманс».