Ахмед Алібеков: «Мірча Луческу побажав удачі в «Уфі»

Динамо Київ 24 Вересня, 12:29 2495
Ахмед Алібеков: «Мірча Луческу побажав удачі в «Уфі»
Півзахисник «Динамо» Ахмед Алібеков в інтерв'ю офіційному сайту «біло-синіх» прокоментував оренду в «Уфу». За словами гравця, дуже важливу роль в його рішенні зіграли сімейні обставини.

- Я родом із Дагестану, усі мої рідні там живуть, тому я вибрав цей варіант продовження кар'єри. Перш за все, це вибір за сімейними обставинами, хочу бути ближче до своїх рідних. Сподіваюся, що їх підтримка допоможе мені прогресувати та рости, як професіоналу.

- Те, що оренда розрахована до кінця сезону - це добре, буде якась стабільність?

- Так звісно. Коли менше термін оренди, ще й сам клуб думає, чи варто їм награвати футболіста, якщо зовсім скоро буде йти. Так що думаю, що до кінця сезону - це краще, ніж півроку.

- Розмовляв із керівництвом, головним тренером «Уфи»? Чи розраховують вони на тебе, як вони тебе бачать в команді?

- Розмови були, їду грати на своїй позиції, опорним півзахисником, але не виключено, що при можливості, якщо у когось буде травма, можу зіграти центрального захисника. Дві позиції можу закривати. В основному, вони розраховують на мене, як на опорника.

- Ти минулий рік провів в оренді у «Словані». Що тобі дав цей період?

- Це крок у великий футбол, цілий сезон я грав у дорослий футбол, в основному на своїй позиції. Вважаю, що це теж важливий період. Подивився, як люди живуть в Європі, «Словану» спасибі, що дали можливість пограти. Це один із перших кроків у дорослий футбол.

- Що можеш сказати про тренувальний процес в «Динамо», роботу з Мірчею Луческу?

- Вийшло так, що я місяць, може навіть більше, пропустив через пошкодження. На третій день зборів отримав травму і місяць не тренувався, не грав, не міг Мірча Луческу подивитися на мене в офіційних матчах. Після травми встиг зіграти лише двосторонку проти дубля і хвилин 30 із «Колосом».

Невдало склалися обставини, грав як захисник і на тренуваннях був задіяний як захисник. Щоб отримувати стабільно ігровий час, це хороший варіант поїхати в оренду виступати на своїй позиції.

- Напевно, Мірча Луческу буде стежити за тобою в «Уфі» і як повернешся, дасть шанс у «Динамо»?

- Сказав, що буде стежити, і я дуже на це сподіваюся. Перед від'їздом я подякував Луческу за проведену роботу під його керівництвом. Побажали один одному удачі.