Шовковський, Шевчук, Назаренко та інші українські легенди отримали тренерський диплом категорії PRO

Футбол України 24 Вересня, 22:02 342
Шовковський, Шевчук, Назаренко та інші українські легенди отримали тренерський диплом категорії PRO
Відразу кілька відомих українських екс-футболістів зробили черговий крок на шляху до тренерства.

Спільну фотографію після складання іспитів опублікував Олександр Шовковський у своєму Instagram.

Легендарний голкіпер Динамо та збірної України отримав ліцензію UEFA Pro. Таким же досягненням тепер можуть похвалитися Сергій Назаренко, В'ячеслав Шевчук, Остап Маркевич, Руслан Костишин та інші випускники. Навчання майбутніх фахівців тривало близько 2 років.

Додамо, що ліцензія UEFA Pro необхідна для тренування команд на рівні елітних дивізіонів Європи, а також єврокубків.https://www.w3.org/1999/xlink»> stroke=«none» stroke-width=«1» fill=«none» fill-rule=«evenodd»>
Посмотреть эту публикацию в Instagram

! Час пливе повільно, але пролітає дуже швидко! Два роки тому ми почали своє навчання, в першу чергу за для того, щоб отримати такі важливі й необхідні знання і вдруге, вже мати можливість працювати головними тренерами. Хочу подякувати усім своїм колегам і усім нашим викладачам, за дуже цікавий курс, який ми пройшли і по закінченню якого отримали UEFA PRO DIPLOMA Дякую, за ті знання, що здобули! Дякую, за те, що кожний, іноді навіть відверто, ділилися своїм досвідом і зробленими помилками! Це було дуже цікаво і впевнений, що буде корисним! Хочу побажати кожному упевненості і сили, натхнення і підтримки, удачі і перемог! До зустрічі на футбольних полях!

Публикация от SaSHo (@oleksandrshovkovskyi)