Моурінью відзначився благородним вчинком на прес-конференції перед матчем Ліги Європи

Світовий футбол 25 Вересня, 11:32 383
Моурінью відзначився благородним вчинком на прес-конференції перед матчем Ліги Європи
Головний тренер «Тоттенхема» Жозе Моурінью в чергове став головною зіркою прес-конференції – цього разу завдяки надзвичайно красивому вчинку.

На передматчевій прес-конференції македонський журналіст Ігор Алєксандровіч не встиг поставити запитання Жозе Моурінью у Zoom через що дуже засмутився, повідомляє SquawkaNews. Однак, коли португалець дізнався про ситуацію, то спеціально повернувся до зали, аби відповісти на питання.

«Привіт, бос. Це унікальна можливість задати вам два питання і попросити про одну послугу. Я повинен дещо попросити від імені батька. Привіт від нього, він тепер на небесах. Коли він був дуже хворий, він сказав мені, що якщо у мене коли-небудь буде можливість побачити вас, то я повинен попросити про спільну світлину, тому що він завжди говорив мені бути схожим на вас.

Він дуже вас поважав. Якщо ви дозволите мені сфотографуватися з вами, я поставлю фото в рамці на місці його вічного спочинку. Якщо матч пройде добре для вас і вашої команди, ви дозволите мені це зробити?

«Моурінью розчулено відповів: «Велике вам спасибі. Фото не має ніякого відношення до результату. Світлина буде, давайте зробимо це. Якщо ви можете зустрітися з нами перед грою, може, в готелі – буде простіше. Якщо після гри, то після гри. Це не має відношення до результату. Мені дуже приємно сфотографуватися з вами. Моя повага вашого батька за те, що він так добре ставився до мене. Я цього не заслуговую».