Чемпіонат U-21. «Динамо» з хокейним рахунком знищило «Минай»

Динамо Київ 25 Вересня, 13:33 5301
Чемпіонат U-21. «Динамо» з хокейним рахунком знищило «Минай» | 19-27
У 4-му турі молодіжної першості кияни зіграли на виїзді проти однолітків із “Миная”, новачка чемпіонату.

Молодіжний склад “Миная” провів на один матч менше, пропустивши тур зі “Львовом”. У двох іграх закарпатці здобули одну перемогу та один раз програли, тоді як динамівці у трьох стартових турах здобули три впевнені перемоги з загальною різницею м’ячів 14:0. Зберегли ворота в недоторканості “біло-сині” і сьогодні, продовживши надрезультативну серію.

Зі стартових хвилин зустрічі в Минаї динамівці заволоділи ігровою ініціативою та почали шукати шляхи до воріт Тарана. І якщо спочатку підопічним Юрія Мороза бракувало точності у завершальній фазі атак, то вже на 15-й хвилині чергова спроба стала результативною - допоміг гравець господарів. Після навісу Артема Шулянського капітан “Миная” Петро Луців головою зрізав м’яч у власні ворота.

Після забитого голу кияни продовжили тримати м’яч і атакувати, зокрема два моменти, щоб збільшити рахунок, мав Сухоручко. Але другий гол у ворота “Миная” забив інший динамівець. Після вкидання м’яча від Шулянського з лівого флангу та скидки від Сухоручка ігровий снаряд у сітку воріт переправив Ярослав Надольський.

“Минай” не відсиджувався в обороні та йшов уперед за першої ж можливості, однак до небезпеки біля воріт Моргуна справа не доходила. Єдиним гострим моментом, який змусив понервувати, був дальній удар наприкінці першої 45-хвилинки, м’яч після якого пройшов поруч із хрестовиною.

У свою чергу, “Динамо” могло ще збільшувати рахунок - Білошевський і Надольський розіграли м’яч у штрафному, однак завдати удар не вийшло, захисники “Миная” нівелювали загрозу.

Під завісу першого тайму динамівці виконали ще два кутових, однак рахунок до перерви не змінився - 0:2.

На початку другого тайму біля володінь “Миная” знову було гаряче: на ворота виходили Сухоручко та Шулянський. А на 56-й хвилині активність динамівців втілилася у гол - другий для Надольського, який після навісу зліва буквально “розстріляв” воротаря “Миная”.

На екваторі другого тайму Юрій Мороз провів заміни, які стали результативними. Спочатку Владислав Ванат успішно завершив голом свій вихід на ворота суперників разом із Єфіменком, перекинувши голкіпера, а згодом Вікентій Волошин відправив м’яч у “дев’ятку” з-за меж штрафного та довів рахунок до 5:0.

Однак на досягнутому динамівці не зупинилися та продовжили дошкуляти захисникам “Миная” до кінця матчу. Другим автором дублю в сьогоднішній грі став Волошин: під завісу основного часу Вікентій, перегравши опонента у штрафному закарпатців, вже в падінні вразив ворота Тарана.

6:0 - чергова ефектна перемога підопічних Юрія Мороза! За підсумком перших чотирьох турів молодіжної першості на рахунку “Динамо” 20 забитих м’ячів і нуль у графі пропущених.

Чемпіонат U21, 4-й тур

25.09.2020. с. Минай, “Минай-Арена”

“Минай” (Минай) - “Динамо” Київ - 0:6 (0:2)

“Минай”: Таран - Сисоєв (Скала, 53), Чушенко, В.Луців, Шевченко, Федоров, П.Луців (К), Кашперук, Кривда (Ромашев, 78), Навроцький (Гуменяк, 60), Гукасян.

“Динамо”: Моргун - Скорко, Біловар (Опанасенко, 83), Михайленко, Кузик (Бодня, 46) - Білошевський (К) (Ващишин, 78), Бражко, Єфіменко, Надольський (В.Волошин, 65), Шулянський - Сухоручко (Ванат, 65).

Голи: П.Луцев (15, автогол), Надольський (34, 57), Ванат (75), В.Волошин (81, 89).

Попередження: Шевченко (68) - Бражко (69), Бодня (90+2).