​Василь Кобін: «Ми могли ганяти «Динамо» по всій країні, але імідж країни для мене - найголовніше»

Футбол України 26 Вересня, 17:16 7601
​Василь Кобін: «Ми могли ганяти «Динамо» по всій країні, але імідж країни для мене - найголовніше»
Прес-конференція тренера «Миная» Василя Кобіна після поразки від «Динамо».

Прес-конференція тренера «Миная» Василя Кобіна після матчу з «Динамо» (0:4) в рамках чемпіонату України.

- Перш за все, я незадоволений результатом, поразкою з таким рахунком. Але задоволений тим, як грали хлопці, віддавалися на полі, терпіли та старалися виконувати те, чого я просив від них. Вилучення на 15-й хвилині зламало весь наш план на гру. Нам було важко, але ми терпіли, нічого не могли зробити й приймаємо цей результат, як він є.

- Чи не жалкуєте ви, що погодилися на перенос цього матчу до Києва?

- У жодному разі, тому що, приймаючи це рішення, я керувався тими думками, що для іміджу України нашу країну мають представляти два клуби в груповому турнірі Ліги чемпіонів. Це для мене головне. Справді, ми могли ганяти динамівців по країні, тим паче вони втомлені після гри з «Гентом», але я пішов на такий крок не тому, що хтось подзвонив мені, а через суто людське бажання допомогти команді краще підготуватися до важливої гри в Лізі чемпіонів.

Для нашої команди, навпаки, це навіть краще, оскільки в нас багато молодих гравців, які не виступали на рівні Прем’єр-ліги. І для них приїзд до Києва та матч на легендарному стадіоні, де грали легендарні футболісти, піде лише на користь.

- У чому головна причина поразки, на ваш погляд? Що з вашої передматчевої установки не вдалося втілити на полі?

- Грою своєї команди я задоволений, результатом – ні. Залишившись у меншості на 15-й хвилині, шансів практично не було. Якщо б ми грали в рівних складах, то можна було б на щось розраховувати. А так вилучення повністю зламало гру. Наші футболісти втомлювалися, «Динамо» – нагнітало, але діями своїх підопічних загалом я задоволений.