В одному із штатів США скасували всі COVID-обмеження і закликають команди повертати вболівальників на трибуни

Світовий футбол 26 Вересня, 17:41 499
В одному із штатів США скасували всі COVID-обмеження і закликають команди повертати вболівальників на трибуни
Влада штату Флорида прийняла рішення повністю скасувати всі обмеження, введені для стримування поширення коронавірусу COVID-19, повідомила газета The Hill.

«Ніяких обмежень з боку штату більше діяти не буде», - заявив під час прес-конференції губернатор штату Флорида Рон Десантіс, зазначивши, що влада готова до можливого зростання числа випадків COVID-19.

Скасування обмежень стосується в першу чергу барів і ресторанів, які за період спалаху COVID-19 закривалися і відкривалися кілька разів. Десантіс пояснив, що в разі, якщо органи місцевого самоврядування захочуть ввести обмеження на кількість співробітників, які виходять на роботу на підприємствах, їм необхідно буде для цього привести економічні та медичні обґрунтування, - відзначає interfax.ru.

Крім того, Десантіс закликав футбольні команди почати пропускати вболівальників на свої стадіони.

У той же час губернатор визнав, що коронавірус все ще залишається великою проблемою. Проте, за його словами, у держави «є інструменти», щоб контролювати інфекцію.

Флорида досягла піку поширення коронавірусної інфекції в липні. Всього на території штату коронавірус виявили майже у 700 тис. осіб. Близько 14 тис. пацієнтів померли від наслідків зараження вірусом.

У п'ятницю в США кількість випадків зараження коронавірусом перевищила 7 мільйонів.