«Гент» програв новачку бельгійської ліги перед матчем-відповіддю з «Динамо»

Динамо Київ 27 Вересня, 10:38 2626
«Гент» програв новачку бельгійської ліги перед матчем-відповіддю з «Динамо» | 19-27
Суперник київського «Динамо» по раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів, бельгійський «Гент», поступився на своєму полі в поєдинку чемпіонату «Левену».

У стартовому складі «буйволів» на цей матч вийшли українці Ігор Пластун і Роман Безус, тоді як Роман Яремчук не потрапив до заявки команди. Нападник збірної України отримав пошкодження в першому матчі з «Динамо» і його участь у матчі-відповіді знаходиться під питанням.

По ходу зустрічі «Левен» вів із рахунком 3:0. Перед перервою ворота Руфа вразили Сова та Мертенс, а незабаром після повернення команд із роздягалень Сова оформив дубль, реалізувавши вихід один на один.

Після заміни Безуса на 52-й хвилині «Гент» зумів відіграти два м'ячі, і обидва - з пенальті. Протягом трьох хвилин із 11-метрової позначки відзначилися Дорш і автор гола у ворота «Динамо» в першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів - Кляйндінст.

Після 7-ми турів «Гент» йде на 14-й позиції в турнірній таблиці Про Ліги, набравши 6 очок (дві перемоги, п'ять поразок).

Чемпіонат Бельгії 2020/21, 7-й тур

«Гент» - «Левен» 2:3

Голи: Дорш, 71 (пен.), Кляйндінст, 74 (пен.) - Сова, 41, 48, Мертенс, 44.

Склад «Гента»: Руф, Кастро-Монтес (Ботака, 84), Пластун, Арсланагич, Мохаммаді, Кляйндінст, Овусу (К), Дорш, Букарі, Ньянгбо (Мбайо, 64), Безус (Депуатр, 52).

Нагадаємо, що перша зустріч «Динамо» і «Гента», що відбулася в Бельгії, завершилася з рахунком 2:1 на користь нашої команди. Матч-відповідь відбудеться у вівторок, 29 вересня, на київському НСК «Олімпійський» (початок - о 22:00). Переможець двоматчевого протистояння стане володарем путівки до групового етапу Ліги чемпіонів.