«Це хто авантюру затіяв?» – Миколенко критично відреагував на питання журналіста після перемоги над «Гентом»

Футбол України 30 Вересня, 15:41 4591
«Це хто авантюру затіяв?» – Миколенко критично відреагував на питання журналіста після перемоги над «Гентом»
​Захисник київського «Динамо» у флеш-зоні «Олімпійського» прокоментував для клубного ТБ гру проти «Гента» і вихід до групового раунду Ліги чемпіонів.

«Після гри двоякі почуття. Начебто і виграли з рахунком 3:0, але могли пропускати багато м'ячів, багато помилок було... Вимкнулися після третього гола. Перший гол трохи заспокоїв гру. Другий ще більше. А після третього м'яча вся команда вимкнулася. Тому у нас в роздягальні трохи двоякі емоції.

Чому після третього гола захист почав діяти авантюрно? А це хто авантюру затіяв? Ніяких авантюр в захисті не було. Просто було багато навісів у штрафний майданчик і ударів по воротах. Після третього гола вся команда начебто вимкнулася, почала нервувати, через що почали виникати моменти біля наших воріт.

Чи важко було протистояти габаритним форвардам Гента? Вони будували на цьому свою гру. Звичайно, було складно, адже вони на голову вищі за мене. Утім, Ілля Забарний у них практично всю боротьбу виграв. Але моменти були після подач.

Щодо оптимальності складу... Вважаю, що той склад, який виходить на футбольне поле в тій чи іншій грі, і є оптимальним на даний момент. Але команда – це не тільки ці 11 гравців», – сказав Миколенко у коментарі клубному телеканалу.