Привітання Сергію Реброву з виходом до групового етапу Ліги чемпіонів від Суркісів

Світовий футбол 30 Вересня, 22:08 1951
Привітання Сергію Реброву з виходом до групового етапу Ліги чемпіонів від Суркісів
Ігор та Григорій Суркіси привітали Сергія Реброва з важливим досягненням.

Головному тренеру ФК «Ференцварош» (Будапешт) Сергію РЕБРОВУ

Шановний Сергію Станіславовичу!

Радий привітати Вас із великим успіхом – виходом команди «Ференцварош» (Будапешт) до групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА! Цей успіх став результатом двох років Вашої наполегливої праці на чолі цієї команди. Вам удалося те, що не вдавалося жодному тренеру команд з Угорщини впродовж понад двадцяти років! Ви вчергове довели на практиці свій талант футбольного тренера.

Приємно, що цей талант Ви розвивали в якості спочатку гравця, потім тренера київського «Динамо», творчо застосувавши досвід, здобутий під час виступів під проводом Валерій Лобановського та інших динамівських тренерів і під час роботи головним тренером нашої команди.

Хочу сподіватися, що прогрес Вашої нинішньої команди триватиме і надалі! І, можливо, «Ференцварош» знову зіграє проти київського «Динамо» у фіналі європейського кубка, як це було пам'ятного для всіх нас 1975 року.

Від себе особисто та від усіх динамівців бажаю Вам, Сергію Станіславовичу, творчого натхнення та подальших успіхів!

З повагою, президент ФК «Динамо» (Київ)
Ігор Суркіс

****

Сергію Реброву Головному тренеру ФК «Ференцварош»

Шановний Сергію Станіславовичу!

Від усього серця вітаю Вас особисто та весь Ваш клуб із видатним успіхом – виходом до групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА!

Без перебільшення, це історичне досягнення для всього угорського футболу, і нам – футбольній спільноті України – неймовірно приємно, що головним творцем цього здобутку став один із найкращих гравців в історії українського футболу та один із найбільш талановитих і прогресивних представників вітчизняної тренерської школи, а допомогли Вам у цьому два вихованці нашого футболу – Ігор Харатін та Олександр Зубков.

Не секрет, що з особливою гордістю Ваші звитяги сприймає величезна родина київського «Динамо». Вона завжди вітає Ваші перемоги з дійсно щирою радістю. Ви зробили величезний внесок в історію найбільш титулованого клубу України та продовжуєте його прославляти як істинний динамівець, а біло-сині всього світу зичать Вам нових звершень і тріумфів.

Дорогий Сергію Станіславовичу, прийміть іще раз найтепліші вітання із цим успіхом, який яскраво підкреслює Вашу прекрасну роботу на чолі «Ференцвароша», та сердечні побажання гарних виступів у груповій стадії Ліги чемпіонів УЄФА!

З повагою,
Почесний член УЄФА

Григорій Суркіс