Футбол України 3 Жовтня, 16:06 1878
Булеца приніс «Дніпру-1» нічию з «Ворсклою», забивши на останній компенсованій хвилині в матчі з трьома вилученнями | 19-27
Прем'єрний матч 5-го туру УПЛ завершився драматичною нічиєю між СК «Дніпро-1» та «Ворсклою».

Ігор Йовічевіч тиждень тому дебютував на чолі СК Дніпро-1, зазнавши розгрому в Олександрії, однак в рамках Кубка його підопічні пройшли Гірник-Спорт – хоча для цього довелося зіграти 120 хвилин і пропустити три голи. Тепер хорват дебютував на Дніпро Арені – під час роботи у Карпатах він тут лише програвав, тож сьогодні можна було перервати сумну традицію. Тим паче, що клуб посилився Ігнатенком і Піхальонком – Данило потрапив в основу, а Олександр чекав на свій шанс у запасі. В суперниках була Ворскла, яка разом з Динамо очолювала турнірну таблицю й у новому сезоні ще не знала поразок.

СК Дніпро-1 розпочав з високого пресингу, однак перший удар у матчі завдали полтавці – Пердута на 5-й хвилині хитнув захисника на правому краю штрафного та викотив пас на Кулачу, але його слабенький постріл парирував Сарнавський. Ворскла продовжувала пристрілюватись з дистанції, дніпровці володіли ініціативою, але загалом гра заспокоїлась вже до 10-ї хвилини. Тим більш несподіваним виявився гол на 14-й: після вкидання з аута Когут розвернувся й класно закинув м'яч на дальню стійку, а Назаренко замкнув з мінімальної дистанції – 1:0!

Дуже швидко СК Дніпро-1 міг забити і другий гол. Так, на 17-й хвилині Різник ледь не втратив м'яч на лінії воріт під пресингом Довбика, а на 19-й шикарна діагональ від Ігнатенка на лівий край штрафного завершилась ударом Цурікова з лету – Різник врятував. Здавалося, що ось-ось Ворскла розвалиться під тиском господарів, але поступово гра збилася на позиційну боротьбу. Підопічні Ігоря Йовічевіча все одно виглядали краще, кілька разів підловивши ворсклян на контратаках, але гострих моментів вже не виникало. У гостей їх також не було, однак на 42-й хвилині їм вдалося покарати суперника за марнотратство: Кане класною передачею знайшов на правому фланзі карного майданчика Пердуту, а Ігор одразу ж навісив на голову Кулачу – цього разу Влад пробив сильно. 1:1! Саме з цим рахунком команди й пішли на відпочинок.

По перерві Юрій Максимов зняв з гри Ребенка, кинувши у бій Щербака, а той вже через дві хвилини скинув м'яч під удар Кане метрів з 20-ти – Ібрахім влучив у руку Дубінчаку. Це був би гарантований пенальті, однак дніпровців врятував VAR, який помітив офсайд у Щербака перед обіграшем з Кане.