Світовий футбол 4 Жовтня, 00:08 788
Зозуля не допоміг «Альбасете» дотиснути «Ов'єдо» – екс-команда Луніна догравала удев'ятьох  | 19-27
«Альбасете» приймав «Ов'єдо» в рамках 4-го туру Сегунди.

Сегунда, 4-й тур

Альбасете – Ов'єдо – 1:1

Голи: Діаманка, 55 – Аррібас, 11

Вилучення: Аррібас, 21, Ньєто, 64 (О)

Нереалізований пенальті: Ортуньйо, 66 (А)

Захисник Ов'єдо Алехандро Аррібас швидко відкрив рахунок у зустрічі, але вже через 11 хвилин підвів свою команду, залишивши її у меншості.

Чисельною перевагою гравці Альбасете скористались на початку другого тайму, зрівнявши рахунок. Згодом арбітр вилучив ще одного представника гостей, а на користь господарів призначив пенальті, який їм не вдалось реалізувати.

На 71-й хвилині освіжити атаку Альбасете вийшов нападник Роман Зозуля, але українець не зміг відзначитись результативними діями. Фінальний свисток зафіксував результативну нічию.

Це Лише перший заліковий бал для Альбасете після 4- турів, Ов'єдо – на 14-й сходинці з трьома очками.