Чемпіонат U19. «Динамо» розгромило «Зорю»

Динамо Київ 4 Жовтня, 15:44 1053
Чемпіонат U19. «Динамо» розгромило «Зорю» | 19-27
У неділю, 4-го жовтня, відбулися матчі п'ятого туру чемпіонату України серед команд U19.

Юнацька команда «Динамо» у цей день зустрілася з луганською «Зорею», яку приймала вдома на клубній базі «Динамо» у Кончі-Заспі.

Гру обидві команди розпочали досить активно, агресивно діючи в атаці. Гості не відсиджувалися біля власних воріт, високо зустрічали киян та застосовували пресинг. Команди грали у відкритий футбол, швидко переходячи центр поля. На перший план у матчі вийшли стандартні положення, адже гравці вимушені були фолити, зупиняючи стрімкі випади суперника та навіть отримувати попередження.

Суперники обмінялися досить небезпечними стандартами, крім того, в одному з моментів свою команду довелося виручати Ігнатенку, реагуючи на удар у «дев’ятку», а в іншому Малиш прийняв на себе м’яч після удару гостей у площину воріт.

Але вже другий штрафний удар приніс динамівцям успіх: після подачі справа Боль, який підключився до виконання стандарту, головою у падінні замкнув дальню стійку, оформивши перевагу своєї команди.На 30-й хвилині мав усі шанси її збільшити Кирило Попов, коли взявся виконувати пенальті, призначений за фол проти Яцика у штрафному майданчику луганчан.

Але удар динамівського нападника прийняла на себе поперечина! Футболіст засмутився, але партнери підтримали Кирила, сказавши: «Не переживай, ще заб’єш».

Відзначимо, що у цьому епізоді друге попередження отримав Басовський, якого було вилучено з поля. Тож гості відчутно ускладнили собі завдання здобути позитивний результат у матчі, залишившись у меншості вже у першому таймі.

Але «Зорю» цей факт, здавалося, не засмутив – гості продовжували вибудовувати свої комбінації, щоправда, тепер діючи переважно на контратаках. Звісно, динамівці більше контролювали м’яч, але підібратися занадто близько до воріт суперника певний період не вдавалося.

Та вже у компенсований до першого тайму час збувся прогноз партнерів: Попов вийшов сам-на-сам із воротарем та послав м’яч повз нього – 2:0. Відзначимо, що гольову передачу записав на свій рахунок автор першого голу Антон Боль.

На початку другого тайму реальних нагод для взяття воріт обидві команди не створювали – гра проходила у центрі поля. Варто відзначити хіба що стрімкий прохід до воріт суперника з наступним ударом Попова, але вийшло значно вище воріт. Втім, вже наступна спроба Кирила виявилася результативною. Атаку розпочав Тлумак, продовжив Волошин, прокинувши м’яч далі на фланг на Мащенка, а завершив Попов, який приблизно з лінії воротарського майданчика переправив його у сітку, оформивши дубль.

Після цього гра перейшла у більш спокійне русло, динамівці перейшли до позиційних атак, подовгу розігрували м’яч та багато комбінували. Відзначимо спроби Ісадченка та Горбача, але результативними вони не стали. Деякою розслабленістю господарів скористалися луганчани та у меншості змогли відіграти один м’яч: Євтушенко прострілив справа, а Златьєв у дотик замкнув дальню стійку. Щоправда, варто зазначити, що у цей момент команди перебували у рівних складах, адже пошкодження отримав Боль, а оскільки усі можливості для замін у нашої команди вже були використані, динамівці наприкінці поєдинку теж залишилися удесятьох.

Але і на цьому команди не зупинилися. Наприкінці поєдинку наша команда заробила стандарт недалеко від правого кута штрафного майданчика, і Тлумак точним ударом відправив м’яч точно у дальній кут воріт, встановивши остаточний рахунок 4:1.