Розійшлися миром. «Динамо» грає внічию із «Зорею»

Динамо Київ 4 Жовтня, 19:00 1183
В 5-му туру УПЛ кияни зіграли внічию із луганською «Зорею» - 1:1.

Перший тайм обійшовся без голів, без ВАРу, і навіть без небезпечних моментів, крім шансу Де Пени - на 22-ій хвилині Карлос вийшов на ударну позицію і пробив низом - Шевченко відбив удар динамівція.

Контроль м'яча переходив «з рук у руки» - переважно в центрі поля. «Зоря» зробила ставку на дальні удари, які не вражали точністю і підготовленістю. Кияни грали гостріше, але на гол в першій половині награти не вдалося.

На старі другого тайму Шапаренко з близької відстані пробив по воротах Шевченка - той відіграв надійно. З величезним бажанням забити грав Шапаренко і в моменті виходу три в два на 63-ій хвиині знову пробив - захисники заблокували.

На 65-ій хвилині «Зоря» відзначилась. Кочергін отримав пас від Кабаєва і потужно пробив по воротах Бущана. Захист не встиг заблокувати. 0:1

Мірча Луческу одразу після пропущеного гола замінив Андрієвського на Лєднєва і Караваєва на Попова. «Зоря» теж провела кілька замін і продовжила високо пресингувати «Динамо». Все ж, кияни знайшли «шпаринку» в захисних редутах суперника. Вербич отримав пас від Де Пени, красиво обіграв Абу Хану і переграв Шевченка. 1:1

Забитий гол не сильно змінив малюнок гри. «Зоря» і надалі намагалась шукати щастя ударами здалеку, а «Динамо» мало перевагу, як в контролі м'яча, так і в ударах - на 84-ту хвилину їх було 13:9 на користь «Динамо».

Все ж, змінити рахунок не вдалося. «Зоря» - вистояла і заробила заслужений пункт. 1:1

«Динамо» Київ - «Зоря»: 1:1

Голи: Вербич, 74 - Кочергін, 65

Попередження: Сидорчук - 22, — Кабаєв, 16, Вернидуб, 20.

«Динамо»: Бущан, Кенджора, Забарний, Миколенко, Караваєв (Попов, 69), Сидорчук, Андрієвський (Лєднєв, 69), Родрігес (Циганков, 59), Шапаренко, Де Пена, Вербич

Запасні: Бойко, Попов, Шепелєв, Цитаїшвілі, Циганков, Лєднєв, Русин, Сирота, Дуелунд

«Зоря»: Шевченко, Фаворов (Руфаті, 80), Вернидуб, Абу Ханна, Хомченовський, Іванісеня, Кабаєв (Перович, 72), Юрченко, Кочергін, Гладкий (Цвек, Громов (Назарина, 59).

Запасні: Василь, Жуніньо, Руфат, Цвек, Назарина, Циганікс, Янаков, Перович, Луньов