«Динамо» – «Зоря» – 1:1: післяматчева прес-конференція Віктора Скрипника

Футбол України 4 Жовтня, 20:26 1895
«Динамо» – «Зоря» – 1:1: післяматчева прес-конференція Віктора Скрипника
​Прес-конференція головного тренера ФК «Зоря» після матчу з «Динамо» на «Олімпійському» (1:1) в рамках 5-го туру чемпіонату України.

- Не кожного разу вдається зіграти вдало в Києві з «Динамо». З урахуванням того, що дві-три останні гри ми програли за всіма статтями, можна сказати, що ми поступово виходимо з ями, в якій були на початку чемпіонату. Так що нічия – хороший результат для нас, навіть з урахуванням прекрасного моменту, який ми мали за рахунку 1:1. Ми намагалися грати у свій футбол, ні під кого не підлаштовуючись. Ми дивимося з оптимізмом вперед.

- Здалося, що заміни сьогодні вас не підсилили. Чи задоволені ви комплектацією команди?

- Я задоволений тими гравцями, які у нас є. Що стосується замін, було непросто, адже ми грали з «Динамо» в Києві. Ми намагалися компактно зіграти проти м'яча, в той же час мали момент, щоб відзначитися, коли Перович, який вийшов на заміну, не влучив по воротах із вигідної позиції.

- Ваша команда сподобалася своїм характером. Чи все вдалося виконати вашим підопічним з тієї установки, яку ви давали? Чи не здається вам, що зараз при кожному зіткненні футболісти симулюють? Чи не занадто багато падінь?

- Ми не тренуємо хлопців, щоб вони падали та симулювали. З огляду на те, що зараз немає глядачів на трибунах, це все так явно чутно, лунає ехо – незвично, дійсно.

Що стосується установки... З огляду на те, скільки гравців від нас пішло та які хлопці прийшли, потрібен час, щоб побудувати все заново. У цьому році нам вдаються хороші ігри з іменитими суперниками – можливо, завдяки настрою на поєдинки, футболісти краще мобілізують себе.

Попереду на нас чекають матчі в Лізі Європи. У групі в нас не такі імениті суперники, як у «Динамо» або «Шахтаря», так що будемо намагатися набирати очки в кожному матчі.

- Те, що сталося із «Зорею» на старті чемпіонату, пояснюється тим, що ви готуєте команду в першу чергу до групового раунду Ліги Європи?

- Ми дивимося на себе, намагаємося ні під кого не підлаштовуватися, граємо як граємо. Звичайно, була зім'ята підготовка до чемпіонату – максимум 14 днів. Плюс вплинула текучка, багато гравців пішли. Усе це в сукупності вплинуло.