Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу

Динамо Київ 4 Жовтня, 20:28 4298
Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу
​Прес-конференція головного тренера ФК «Динамо» Київ після матчу з «Зорею» на «Олімпійському», який завершився внічию 1:1.

- Що вдалося сьогодні вашій команді, а що ні?

- Результат був хороший. Ми грали проти дуже хорошої, організованої команди. Я вітаю свого колегу Віктора Скрипника з тим, що він побудував таку команду. Бажаю «Зорі» всього найкращого в Лізі Європи, команда може там добре себе проявити.

Грати проти «Зорі» дуже важко, тому що у них дуже організована гра. На своїй половині поля вони роблять хороші передачі, гравці добре відкриваються, а на чужій половині дуже швидко знаходять вільні зони та намагаються закидати м'ячі за спини захисникам.

Ми добре зіграли, перекрили всі ті моменти, про які я казав хлопцям перед матчем. Ми створили хороші моменти. У першому таймі Карлос повинен був пройти трохи далі, а потім нанести удар. Це був дуже важливий момент. У другому таймі у нас був вихід три в два, але Шапаренко, замість того щоб віддати м'яч Караваєву, який перебував у більш вигідній позиції і тим самим загострити момент, пробив сам, і його удар заблокували.

У суперника був всього один більш-менш небезпечний удар по воротах, і мені здалося, що Жора повинен був постаратися цей м'яч відбити, а не ловити.

Після цього суперники практично не грали нормально, були постійні паузи. «Зоря» переривала гру за рахунок цих пауз. Не було ритму гри. І фізично гравці вже не встигали. Вони професійно переривали гру, аби збити ритм. На мою думку, арбітр мала більше давати грати, тому що ці паузи тільки грали на руку суперникам, а нас збивали з ритму.

На жаль, після гри з «Гентом» ми втратили двох гравців - Супрягу та Буяльського. Я не кажу, що не задоволений тими гравцями, які їх замінили, але вони б дуже нам допомогли в плані завершення атак. Я сподіваюся, що вони відновляться до найближчих ігор – з «Рухом» у чемпіонаті та «Ювентусом» у Лізі чемпіонів.

- Чи поїдуть Буяльський і Супряга до збірної? Як скоро відновиться Тимчик?

- Наскільки мені відомо, вони не повинні їхати, головний тренер збірної вже сказав, що вони залишаться у розташуванні клубу. Дуже важливо, щоб вони повністю відновилися та не було рецидивів. За кілька днів у динаміці побачимо, якими темпами йде їх відновлення. Попов вже відновився й отримав виклик. Він тільки нещодавно почав тренуватися, і нам важливо, аби він набирав ігрову форму. Важливо, щоб наші футболісти грали, а не сиділи на лавці запасних. Принаймні одну гру. Я поважаю думки всіх тренерів, просто кажу про те, що їм потрібна ігрова практика в цих матчах.

- Які плани у команди на паузу на матчі збірних?

- Дуже багато гравців зараз роз'їдуться по збірних. Ми даємо команді три вихідних, після чого починаємо тренуватися з тими, хто залишиться. Але гравців у розташуванні клубу залишається дуже мало.