Тайсон зіграв рукою. Експерт знайшов підстави для призначення пенальті у ворота «Шахтаря» в матчі з «Десною»

Футбол України 4 Жовтня, 21:30 3740
Тайсон зіграв рукою. Експерт знайшов підстави для призначення пенальті у ворота «Шахтаря» в матчі з «Десною»
​Сергій Шебек, ексарбітр ФІФА, аналізуючи суддівство Ігоря Пасхала в матчі «Десна» - Шахтар», акцентував увагу на неправильному рішенні арбітра наприкінці першого тайму.

Каже, що у Пасхала були всі підстави для призначення одинадцятиметрового в бік воріт Андрія П'ятова.

- Калитвинцев з кутового подав м'яча на ближню стійку, де стояли Тамм, Єрмаков, а за ними – гравець «Шахтаря» Тайсон. Саме Тайсон першим зіграв в м'яч – він головою намагався вибити його від воріт, але влучив в голову Єрмакову. А вже від голови Єрмакова м'яч відскочив в напрямку Тайсона. В цей момент бразилець підбив м'яч рукою. Хочу акцентувати увагу – м'яч не потрапив в руку, а Тайсон зіграв рукою в м'яч, - каже Сергій Олександрович.
- Саме тут роздався свисток Пасхала, але сигналізував він не про призначення пенальті. Загадка. Можливо, арбітр подумав, що м'яч потрапив Єрмакову не в голову, а в руку, тому й зупинив гру та призначив штрафний на користь «Шахтаря». Тут явна помилка арбітра в полі.
Але зауважу, - продовжив експерт, - що момент непростий, було скупчення футболістів. Однак факт залишається фактом – арбітр проморгав одинадцятиметровий у ворота «Шахтаря», - резюмував Шебек.