«Динамо» звернулося до Віталія Кличка з проханням про дозвіл повернути уболівальників на домашні матчі

Динамо Київ 5 Жовтня, 18:23 2378
«Динамо» звернулося до Віталія Кличка з проханням про дозвіл повернути уболівальників на домашні матчі
ФК «Динамо» Київ звернулося з офіційним листом до київського міського Голови Віталія Кличка, у якому йдеться про можливість проведення матчів за присутності уболівальників.

До вашої уваги текст листа:

«Шановний Віталію Володимировичу!

«Динамо» (Київ) висловлює вам свою повагу та вдячність за підтримку та розвиток футболу на теренах міста, сприяння примноженню багаторічної футбольної слави «Динамо» на вітчизняних та європейських спортивних аренах.

Як відомо з офіційних джерел місцевої влади, техногенною комісією КМДА, у порядку виключення, 02.10.2020 надано дозвіл Українській асоціації футболу (УАФ) на проведення трьох матчів національної та молодіжної збірних країни у місті Києві за участю обмеженої до 30% кількості глядачів.

Проте, станом на сьогоднішній день продовжує діяти рішення №56 тієї ж Комісії від 18.08.2020 про заборону доступу глядачів під час проведення футбольних матчів у м. Києві до стабілізації епідемічної ситуації.

Враховуючи зазначений факт, просимо Вас у межах чинного законодавства та з врахуванням санітарно-епідемічної ситуації, розглянути можливість перегляду рішення Комісії та дозволити доступ глядачів у встановленій УЄФА квоті до 30% на трибуни НСК «Олімпійський» під час матчів Ліги чемпіонів УЄФА.

Керівництвом та відповідними службами ФК «Динамо» (Київ) у разі прийняття позитивного рішення з даного питання буде виконано усі вимоги спеціального медичного протоколу МОЗ України, УАФ та УЄФА, з метою збереження здоров’я та безпеки глядачів.

Сподіваємося на порозуміння та дякуємо за співпрацю».