«Динамо» представило Володимира Костевича | 19-27
​Київське «Динамо» уклало контракт з лівим захисником Володимиром Костевичем. Термін угоди становить 3 роки.

Місце народження: с. Деревня, Жовківський район, Львівська область

Громадянство: Україна

Зріст: 174 см. Вага: 66 кг.

Перші кроки у футболі робив у школі Рух-Винники». З 2005 року по 2009 рік виступав у дитячо-юнацькій футбольній лізі України за УФК «Львів».

Взимку 2010 року перейшов у львівські «Карпати». 29 березня 2010 дебютував у складі «Карпат-2» в матчі Кубка української ліги проти клубу «Львів-2» (1:4), Костевич відіграв 17 хвилин у грі. У матчі 1/8 фіналу «Карпати-2» поступилися вінницькій «Ниві» (0:3) і покинули турнір. 3 квітня 2010 дебютував у другій лізі чемпіонату України в домашньому матчі проти вінницької «Ниви» (0:1), Костевич вийшов на 81 хвилині замість Дмитра Яджіна.

19 листопада 2011 дебютував у Прем'єр-лізі України у виїзному матчі проти одеського «Чорноморця» (2:2), Костевич вийшов в стартовому складі «Карпат», однак на 41 хвилині був замінений на Батісту. Всього за львівський клуб Володимир провів 93 поєдинки, в яких забив 5 голів і віддав 4 гольові передачі.

У січні 2017 перейшов до польського «Леху», де дебютував 14 січня 2017 вийшовши в стартовому складі в товариському матчі проти «Сокола» (8:0). В активі захисника 119 поєдинків, 2 голи і 13 результативних передач за польський клуб.

Грав за молодіжну збірну України, за яку провів 7 поєдинків.

Амплуа новачка «Динамо» - лівий захисник, при цьому є досвід виступів в якості центрального захисника і лівого півзахисника.