Збірна України 8 Жовтня, 00:09 686
Камавінга, який забив Україні, став наймолодшим автором гола збірної Франції за понад 100 років | 19-27
Півзахисник збірної Франції Едуардо Камавінга результативно дебютував у стартовому складі «Ле бльо».

Юний хавбек Ренна вперше зіграв за свою збірну 8 вересня, вийшовши на заміну в матчі Ліги націй проти Хорватії, а в сьогоднішній грі Дідьє Дешам випустив Едуардо з перших хвилин.

Камавінга віддячив за таку довіру забити м'ячем вже на 9-й хвилині. Хавек став другим наймолодшим (17 років і 11 місяців) автором гола в історії збірної Франції. Рекорд, датований ще 1914 роком, належить Морісу Гостігеру (17 років і 5 місяців).

Нагадаємо, товариський матч Франція – Україна (7:1) на легендарному Стад де Франс став для «синьо-жовтих» підготовкою до зустрічей Ліги націй проти Німеччини та Іспанії, які відбудуться в Києві 10 та 13 жовтня відповідно.