Андрій Шевченко: «Кілька хороших речей було в матчі з Францією»

Збірна України 8 Жовтня, 15:11 1569
Андрій Шевченко: «Кілька хороших речей було в матчі з Францією»
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко шукає позитив у грі команди після поразки від Франції (1:7) в контрольному матчі.

«Так, допустили купу помилок, але були й хороші моменти. Ми були близькі до того, щоб забити кілька м'ячів. Для нас найголовніше зараз — прибрати в сторону цю гру.

Ми повертаємося до України. Мені необхідно розуміти, хто з гравців приєднається до нас. Яка кількість буде і чи зможемо ми взагалі приймати когось чи ні? 8 жовтня — день, який покаже ситуацію навколо збірної.

Заміни? Ми робили їх, щоб дати можливість гравцям трохи відновитися. Нам важко грати дві гри, а три — ще важче. Нам потрібно думати про офіційні матчі, які чекають нас попереду.

У зв'язку з ситуацією, яка склалася з командою, я взагалі не розглядаю цю гру. Так, ми грали з хорошою командою. Що сталося — це футбол. Це можна було очікувати.

Ті молоді гравці, які приїхали й грали проти Франції, отримали хороший «експірієнс».

Були хороші відрізки. Ми будемо відштовхуватися тільки від хорошого. А кілька хороших речей було на футбольному полі.

Ряд футболістів ми взагалі не залучили — гравці київського Динамо, тому що ми розуміємо, що попереду дві офіційні ігри. Зараз ми повинні планувати майбутні матчі з гравцями, які є в нашому розпорядженні», - цитують Шевченка канали Футбол 1/2/3.

Нагадаємо, в наступному матчі збірна України 10 жовтня зіграє проти Німеччини в Лізі націй. Початок о 21:45.