Порівняно з товариським матчем проти французів, який відбувся трьома днями раніше, тренерський штаб українців виставив у стартовому складі шістьох нових футболістів — Соболя, Караваєва, Сидорчука, Циганкова, Коваленка та Яремчука.
У дебютні хвилини збірна України за підтримки вболівальників, які заповнили 30% місць на трибунах НСК «Олімпійський», виглядала цілком пристойно на тлі однієї з кращих команд світу. Перевага у володінні м’ячем була на боці німців, але господарі кілька разів проводили перспективні контратаки, для гідного завершення яких не вистачало останнього пасу. У виконанні бундестіму в цей відрізок варто згадати удар Гнабрі, який прийшовся в Бущана.
Але в середині тайму українська оборона дала збій. Після розіграшу кутового Рюдігер, який був першим на підборі біля штрафного українців, зумів розвернутися, відірватися від Соболя та прострілити в центр, де Гінтер випередив Караваєва та з кількох метрів розстріляв ворота.
За хвилину той-таки Гінтер втратив м’яч уже біля власних воріт, але Яремчук не скористався шансом, пробивши вище поперечини.
Решта першого тайму пройшла під контролем збірної Німеччини. Гравці бундестім мали декілька нагод збільшити перевагу в рахунку. Зокрема, Бущан парирував м’яч після удару головою Гнабрі впритул та ще декілька разів чудово зіграв на останньому рубежі. Підопічні Андрія Шевченка намагалися дотримуватися звичної моделі гри, виходити з оборони через пас, але комбінаційна гра не вдавалася через великий брак та недостатні швидкості. Більшість мікродуелей завершувалася на користь гравців німецької команди.
На початку другого тайму припустився помилки Бущан, який не втримав м’яч у руках після навісу Клостерманна, після чого Горецка подвоїв перевагу гостей.
Голкіпер збірної України пізніше реабілітувався, здійснивши сейви після ударів Дракслера та Клостерманна, чого не можна було сказати про польових гравців синьо-жовтих, які надто часто дозволяли себе обігрувати.
Невдовзі в українців пройшла контратака, але Циганков пробив у площину надто кволо. Утім, забезпечити собі спокійну кінцівку підопічним Льова не судилося. Провівши серію замін, господарі зуміли пожвавити гру, і Яремчук заробив 11-метровий, відірвавшись від Зюле та змусивши того сфолити. Пенальті чітко реалізував Маліновський.
Розвинути успіх синьо-жовтим не вдалося, хоча в останні хвилини їм вдавалося створювати напругу біля воріт гостей.
Ліга націй. Група А4. 3 тур
Україна — Німеччина — 1:2 (0:1)
Голи: Маліновський (77, з пенальті) — Гінтер (20), Горецка (49).
Україна: Бущан, Соболь, Забарний, Миколенко, Караваєв, Сидорчук (Макаренко, 84), Маліновський, Циганков (Зубков, 69), Коваленко (Шапаренко, 76), Ярмоленко (к) (Марлос, 69), Яремчук.
Запасні: М.Шевченко, Різник, Пластун, Чеберко, Конопля, Харатін, Шепелєв, Михайліченко.
Тренер: Андрій Шевченко.
Німеччина: Ноєр (к), Гінтер, Зюле, Рюдігер, Клостерманн (Джан, 90), Кроос, Кімміх, Хальстенберг, Дракслер (Вернер, 80), Гнабрі (Хаверц, 90+3), Горецка.
Запасні: Лено, Трапп, Кох, Та, Брандт, Вальдшмідт, Нойхаус, Хоффманн, Госенс.
Тренер: Йоахім Льов.
4 тур
13.10.2020
Україна — Іспанія
Німеччина — Швейцарія
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!