«Де їх беруть і, найголовніше, навіщо?» – Україна не готова змагатись з топ-збірними і великий недолік наших стадіонів

Збірна України 11 Жовтня, 11:47 3061
«Де їх беруть і, найголовніше, навіщо?» – Україна не готова змагатись з топ-збірними і великий недолік наших стадіонів
​Після Франції усі боялись чергового фіаско з повною торбою м'ячів, але вдома, за підтримки рідних уболівальників, команда Шевченка виглядала набагато достойніше.

Якби не жахлива помилка Бущана, одного з героїв протистояння, ми могли б зачепитись за очки, хоча по грі знову залишається більше запитань, ніж відповідей.

Нинішній склад збірної України показав свій максимум, вважає журналіст каналів «Футбол» Ігор Бурбас, нагадавши, що проти іспанців доведеться грати без основного тріо хавбеків Степаненко-Зінченко-Маліновський. Останній пропускає матч через дискваліфікацію.

1:2 – це результат, на який ми заслужили, пише експерт ТК Футбол Євген Левченко.

Автор проекту «Бомбардир» Роман Бебех намагається шукати позитив: «Збірна сподобалась своєю гнучкістю! Шевченко не продовжив грати у контроль, там де ми просто не можемо цього робити!»

Артем Франков, головний редактор журналу «Футбол», лютував через курйозний гол у ворота Бущана.Коментатор Кирило Круторогов зачепив болючу тему – звідки беруться дудки на українських стадіонах. Вас також дратують ці звуки?

Ярмоленку, Маліновському і Яремчуку не вистачало порозуміння, вважає скаут Алекс Великих.Агент і менеджер В'ячеслав Заховайло поділився жорстким аналізом: «2:1 це не 7:1. Але доводиться констатувати факт, що збірна повністю розбалансована. Мені здається, що гравці втратили віру в себе, та й у тренерського штабу поки проглядається хаос в структурі гри. Криза ідей поки заважає нам. Навіть натяку немає на комбінаційний стиль анонсований тренером Шевченком. Зв'язати три передачі зараз для збірної проблема. Подивимося, чим закінчиться цей рік. Але поки ми не готові конкурувати з топ-командами».Іншої думки дотримується журналіст Руслан Свірін, мовляв поразку 1:2 від топ-збірної можна вважати пристойним результатом.Заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов був лаконічним...Прес-аташе Шевченка – Микола Васильков – передбачав схожий розвиток подій ще до гри.Наші фани відзначились глибоким аналізом у соціальних мережах.


Брутальний футбол – про наше становище в еліті Ліги націй...