Чемпіонат U19. «Динамо» розгромило «Колос», допоміг дубль Ваната

Динамо Київ 11 Жовтня, 15:14 1896
Чемпіонат U19. «Динамо» розгромило «Колос», допоміг дубль Ваната | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
У неділю, 11 жовтня, відбувся перенесений поєдинок 13-го туру чемпіонату України серед команд U19, в якому підопічні Ігоря Костюка приймали “Колос” із Ковалівки.

Цей матч за розкладом першості мав пройти у грудні, однак за згодою клубів був перенесений на період паузи на міжнародні матчі збірних. “Динамо” підходило до домашньої зустрічі в якості лідера юнацького чемпіонату, маючи стовідсотковий результат у 5-ти турах - 15 очок. “Колос” розташувався на третій позиції, відстаючи від киян на 5 очок.

У сьогоднішньому матчі на клубній базі “Динамо” у Віті-Литовській динамівці покращили гольовий і переможний здобуток, досягнувши впевненої переваги в рахунку ще до перерви.

М'яч вперше побував у сітці воріт “Колоса” вже на 2-й хвилині після удару Ваната, однак після перегляду VAR Катерина Монзуль, яка відповідала сьогодні за відеоповтори, зафіксувала офсайд у форварда киян. Вже за правилами динамівці забили на 20-й хвилині, коли капітан динамівської команди Олександр Яцик, скориставшись непорозумінням між голкіпером і захисником суперників, влучним добиванням відкрив рахунок у матчі.

Далі кілька моментів біля воріт “Колоса” мав Ванат, який на 32-й хвилині все-таки досяг свого та відзначився голом. Волошин після проходу по правому флангу віддав розрізну передачу у воротарський майданчик на набігаючого Влада, якому залишалося вдало підставити ногу. А перед перервою Ванат записав на своє прізвище дубль, реалізувавши ще й пенальті - 3:0.

Відзначимо, що обидва голи нападника “Динамо” супроводжувалися переглядом VAR, до якого зверталися арбітри. Відеоповтори засвідчили, що і перший м’яч Ваната, і призначення пенальті за фол проти Мащенка в штрафному “Колоса” відбулися за правилами.

Четвертий м’яч динамівцям вдалося забити невдовзі після виходу з роздягальні: на старті другого тайму Дмитро Мащенко, отримавши передачу від Яцика та змістившись із лівого фланга у центр, завдав удару в дальній кут.

Досягнувши більш ніж комфортної переваги, підопічні Ігоря Костюка продовжили атакувати у своє задоволення. Наступні забиті м’ячі вийшли дуже ефектними - спочатку Юрій Тлумак увірвався до штрафного та з гострого кута вразив володіння “Колоса”, а наступної хвилини у воротах Пахалюка розписався Назар Волошин, який переграв голкіпера у очній дуелі.

Забивши шість голів, динамівці не зупинялася та продовжували тримати в напрузі оборону та воротаря суперників. Однак і “Колос” був націлений на те, щоб забити гол престижу наприкінці матчу - зокрема, Ігнатенку довелося двічі рятувати свої ворота після навали ковалівців.

У підсумку рахунок більше не змінився - 6:0, київське “Динамо” набирає 18 очок і закріплюється на лідерській позиції у першості U19!

Чемпіонат U19, 13-й тур

“Динамо” - “Колос” - 6:0 (3:0)

11.10.2020. Віта-Литовська, НТБ “Динамо”

“Динамо”: Ігнатенко, Малиш (Танчак, 67), Опанасенко (Західний, 76), Боль, Кузик (Матусевич, 59), Тлумак, Царенко (Скрипник, 59), Яцик (К), Н.Волошин, Д.Мащенко, Ванат (К.Попов, 46).

“Колос”: Пахалюк (К), Сіренко, Коновалов, Апціаурі, Малакі, Трубніков, Трохимчук (Вдовенко, 63), Мамедов (Мнишенко, 56), Сахно (Сафончик, 56), Сергійчук (Чіпак, 83), Салабай (Груша, 63).

Голи: Яцик (20), Ванат (32, 45+4, пен.), Д.Мащенко (48), Тлумак (65), Н.Волошин (66).

Попередження: Трубніков (7), Сахно (34), Пахалюк (45+4).