Белуце повинен буде змінити гру «Динамо». Журналіст – про новачка киян

Динамо Київ 13 Жовтня, 11:18 2554
Белуце повинен буде змінити гру «Динамо». Журналіст – про новачка киян
Ігор Циганик розповів, чого слід очікувати від гри новачка клубу Белуце, і яким буде його завдання в тактичній схемі «Динамо».
«Луческу наполягав, що підсилитися повинні або футболістом національної збірної, або бразильцем, який вже пограв на високому рівні. Потім у нього трішки переоцінилися моменти, він переглянув команду і побачив, що вона достатньо якісна. І на сьогоднішній момент трансферів серйозних не буде.

Белуце? Так. Це креатура Луческу. Він його хотів і вважає, що опорний півзахисник – це та позиція, яка повинна бути в київському Динамо. Це має бути футболіст, який дублюватиме Сидорчука або виграє у нього конкуренцію. Гравець, що спробуває виводити м’яч від центральних захисників – таких виконавців у Динамо небагато. Це футболіст, який має прийняти м’яч, розвернутися і віддати далі вперед. В Динамо завжди були проблеми з виходом з оборони в атаку. У київському клубі немає жодного центрального захисника, який міг би віддати гарний розрізний перший пас низом. Діагональ б’ють всі і непогано, але такого пасу в середину на інсайдів практичного немає. В такій історії потрібен опорний півзахисник, який буде це робити. Ось це буде завдання Белуце в Динамо», – розповів Циганик в ефірі ЦиганикLive.