Олексій Андронов: «Думаю, що Іспанія не дозволить собі жодних вольностей у грі з Україною»

Збірна України 13 Жовтня, 17:10 316
Олексій Андронов: «Думаю, що Іспанія не дозволить собі жодних вольностей у грі з Україною»
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Україна – Іспанія в рамках групового етапу Ліги націй.
«Не так давно ці команди вже грали між собою. Тоді все для України склалося дуже сумно. З тих пір вона всі матчі програвала, що товариський французам, що офіційний збірній Німеччини. Звичайно, втрутився тут коронавірус, і він зараз не залишить у спокої українську збірну.

Іспанці, звичайно, фаворити. Причому, іспанці не настільки безтурботні і не такі, вибачте на слові, роздовбаї, як німці, тому що збірна Німеччини свою першу перемогу в Лізі націй здобула на другий сезон якраз над українською збірною. Іспанія більш безжальна команда. Я думаю, що вона не дозволить собі жодних вольностей в грі з Україною. Коефіцієнт на перемогу іспанців з форою (-1,5), на мій погляд, просто величезний – 2,06. Тільки він має сенс в цій ситуації.

Повторюся, що українській збірній я бажаю всього найкращого, але не цього разу, тому що це триває один і той же цикл, коли втрутився коронавірус, якісь переживання, випробування всередині команди, велика кількість дебютантів. Іспанці фаворити».

Більше прогнозів до матчу Україна - Іспанія дивись на сайті наших партнерів «Рейтинг Букмекерів».