Світовий футбол 13 Жовтня, 21:41 539
Ліга націй: Мальта драматично перервала нічийну серію Латвії з Циганіксом у складі | 19-27
Вівторок у Лізі D розпочався з домашнього фіаско збірної Латвії.

Ліга націй, ліга D

Латвія – Мальта – 0:1

Гол: Борг, 90+7

Ліхтенштейн – Сан-Маріно – початок о 21:45

Фарерські острови – Андорра – початок о 21:45

Хавбек Зорі Андрейс Циганікс вийшов у основі Латвії, але це не надто впливало на видовищність поєдинку. Господарі мали серію з трьох нічиїх поспіль, і все котилося до четвертої.

Суперники обмінялися кількома небезпечними атаками в дебюті зустрічі, після чого розпочалася нудна боротьба в центрі поля. Рефері довго стримував себе, але в другому таймі почав щедро роздавати жовті картки – серед шістьох покараних опинився і Циганікс. «Суха» нічия здавалася неминучою, проте один герой таки знайшовся. Пізані на останніх секундах віддав точну передачу Боргу, який вирвав для Мальти три очки.