Перший «сухий» матч Бущана у складі збірної

Футбол України 14 Жовтня, 13:44 755
Перший «сухий» матч Бущана у складі збірної | 19-27 Фото: ФК Динамо
13 жовтня на «Олімпійському» національна збірна України здобула героїчну перемогу над збірною Іспанії з рахунком 1:0.

Безумовно, одним із головних героїв матчу і кращим гравцем за оцінками більшості експертів став динамівський голкіпер Георгій Бущан.

Завдяки самовідданій і надійній грі Бущана «синьо-жовті» пережили непрості хвилини поєдинку в першому таймі, утримали свої ворота на замку, після чого забили гол ближче до кінцівки зустрічі.

Цей матч став третім для Жори за національну збірну і третім за сім днів, усі три – проти нещодавніх чемпіонів світу, топ-збірних планети.

Згідно з офіційною статистикою, у матчі з Іспанією на рахунку Бущана 8 сейвів. До слова, у грі Ліги Націй з Німеччиною, де він також був кращим на полі у складі нашої збірної, Георгій здійснив 11 сейвів. Та головне – у матчі з іспанцями Бущан вперше у своїй кар'єрі в національній збірній зберіг ворота на замку, з чим ми його і вітаємо!