Вербич допоміг словенцям знищити збірну Молдови

Світовий футбол 15 Жовтня, 11:31 784
Вербич допоміг словенцям знищити збірну Молдови | 19-27
Динамівець Беньямін Вербич вийшов у стартовому складі національної збірної Словенії у виїзній грі Ліги Націй проти Молдови, яка відбулася в Кишиневі.

Нагадаємо, словенці виступають у Лізі С в одній групі з Косово, Грецією та Молдовою. Динамівець провів на полі весь матч та посприяв перемозі своєї команди з рахунком 4:0.

Гості повели в рахунку вже на 8-й хвилині зустрічі, коли відзначився Ловрич із передачі Бохара. Згодом Вербич заробив пенальті, який чітко реалізував Вучкич. А ближче до завершення першого тайму Вукчич оформив дубль, знову відзначившись із передачі Бохара. А на початку другого тайму ще один одинадцятиметровий удар заробив Балковець. Вирок реалізував Вучкич, записавши на свій рахунок третє взяття воріт.

Також Беньямін Вербич запам’ятався кількома небезпечними ударами по воротах суперника та тим, що заробляв штрафні удари.

У паралельному матчі третього туру Греція на своєму полі зіграла внічию з Косово (0:0). Тож Словенія та Греція зміцнили позиції лідерів у групі – словенці тепер мають 10 очок, а греки – вісім. В активі Косово два пункти, а Молдова набрала одне очко.