Збірна Польщі за участі Кенджори очолила свою групу в Лізі Націй

Світовий футбол 15 Жовтня, 12:01 1015
Збірна Польщі за участі Кенджори очолила свою групу в Лізі Націй | 19-27
Національна збірна Польщі, кольори якої захищає правий захисник київського «Динамо» Томаш Кенджора, у 4-му турі Групи 1 Ліги А Ліги Націй приймала у Вроцлаві Боснію і Герцеговину.

Практично із самого початку зустрічі гості грали в меншості. Уже на 14-й хвилині червону картку отримав захисник боснійців Анель Ахмедходжич.

Поляки реалізували чисельну перевагу в кінці першого тайму. На 40-й хвилині рахунок відкрив зоряний бомбардир Роберт Левандовський, а на 45-й подвоїв його Кароль Лінетті.

На початку другого тайму Левандовський забив ще один м'яч і майже одразу пішов на заслужений відпочинок, поступившись місцем на полі Аркадіушу Міліку.

На 72-й хвилині поле залишив і динамівець Томаш Кенджора, який вийшов у стартовому складі на звичній позиції на правому фланзі захисту. Цей матч став для Томаша ювілейним, 20-м у складі національної збірної.

Гра так і завершилася перемогою Польщі з рахунком 3:0. У паралельному матчі групи 1 Італія і Нідерланди зіграли внічию, що дозволило Польщі вирватися на перше місце за підсумками чотирьох турів. У поляків – 7 очок, у Італії – 6, а у Нідерландів – 5. У заключних двох турах, які відбудуться в листопаді, Кадра проведе очні зустрічі зі своїми головними конкурентами за перемогу в групі.