Пятов назвав нового лідера збірної України, якому аплодує стоячи

Збірна України 15 Жовтня, 12:37 6548
Пятов назвав нового лідера збірної України, якому аплодує стоячи
Голкіпер «Шахтаря» та збірної України Андрій Пятов залишився під глибоким враженням від розкішного виступу Георгія Бущана у жовтневих матчах команди Шевченка.
«Я не люблю обговорювати воротарів. Я із Жорою спілкуюся добре, після Франції з ним спілкувався, перед Німеччиною та Іспанією. Я завжди буду захищати і підтримувати воротарів. Але можу одне сказати, що Жора показав рівень справжнього воротаря в плані психології. Тому що у голкіпера бувають різні матчі.

Ти можеш пропустити сім, два або чотири м'ячі. Але те, як ти потім виходиш з цих матчів і буквально за короткий період показуєш рівень справжнього професіонала, зі стійкою психікою. Жора це настільки показав у своїх іграх, після Франції, що я йому стоячи аплодую. Він став тією опорою, на яку вся збірна в той період змогла спертися, і я вважаю, що це його заслуга, що Україна здобула саме такий результат в кінці.

Ці ігри показали, що у нас є хороша команда. Є хороші футболісти. Так, нам не вистачає стабільності, і тому індивідуальності тут допомагають. Напевно, Жора взяв на себе якості лідера, тієї опори, на яку збірна молодих гравців змогла спертися і вийти, перетерпіти і досягти потрібного результату», – зазначив Пятов в ефірі Youtube-каналу УАФ.