Тиждень матчів збірних: підсумки для динамівців

Динамо Київ 15 Жовтня, 15:36 1865
Тиждень матчів збірних: підсумки для динамівців | 19-27
Динамівські збірники повернулися до розташування клубу після тижня міжнародних матчів національних команд.

Підіб'ємо підсумки: з яким багажем та настроєм приступають динамівці до підготовки до майбутніх матчів за клуб.

Збірна України за тиждень зіграла з трьома збірними, які виграли останні чемпіонати світу, – командами Франції, Німеччини та Іспанії.

Першим іспит у команди Андрія Шевченка, що зіткнулася з кадровими втратами, приймала збірна Франції. На «Стад де Франс» у Сен-Дені українці були розгромлені з рахунком 1:7. Цей матч став дебютним за національну команду для Георгія Бущана та Іллі Забарного, які вийшли у стартовому складі поряд із Віталієм Миколенком та Миколою Шапаренком. Ще два динамівці, Віктор Циганков та Володимир Шепелєв, з'явилися на полі в другому таймі.

Якщо гра з французами мала статус товариської зустрічі, то куди важливішими були два матчі Ліги Націй, які відбулися в Києві. У першому з них до України завітала збірна Німеччини. З перших хвилин на полі з'явилися вже шестеро динамівців: Георгій Бущан, Олександр Караваєв, Ілля Забарний, Віталій Миколенко, Сергій Сидорчук та Віктор Циганков. Наприкінці зустрічі на заміну вийшов Микола Шапаренко. На той момент «синьо-жовті» поступалися з різницею у два м'ячі. У підсумку гра завершилася з рахунком 1:2.

У грі проти Іспанії у стартовому складі на поле знову вийшли шість представників «Динамо»: Георгій Бущан, Ілля Забарний, Віталій Миколенко, Олександр Караваєв, Сергій Сидорчук та Микола Шапаренко. Сьомий, Віктор Циганков, з'явився на полі у другому таймі та став автором єдиного гола в матчі. Ще одним героєм зустрічі став Георгій Бущан, який неодноразово рятував ворота нашої збірної, провів свій перший «сухий» матч за збірну та отримав найвищий бал за гру від незалежних експертів. Перемога над Іспанією стала для України історичною – ніколи раніше наша збірна не обігрувала «Фурію Роху».

Зіграли за свої національні збірні й динамівські легіонери.

Захисник Томаш Кендзьора відіграв два поєдинки Ліги Націй, виходячи у стартовому складі, причому в обох домашніх поєдинках «Кадра» не пропустила жодного м'яча – проти Італії (0:0) та Боснії і Герцеговини (3:0). Завдяки цим результатам збірна Польщі набрала 7 очок та очолила групу 1 дивізіону «А».

Також у гарному настрої повертається зі збірної до клубу й півзахисник Беньямін Вербич. Збірна Словенії розгромила в товариському матчі Сан-Марино (4:0), а в поєдинках дивізіону С Ліги Націй обіграла на виїзді Косово (1:0) та Молдову (4:0), також очолюючи свою групу 3.

А ось збірна Люксембургу з нападником Жерсоном Родрігесом, поступившись у товариському матчі Ліхтенштейну (1:2), потім здобула дві перемоги в Лізі Націй – вдома над Кіпром (2:0) та в гостях над Чорногорією (2:1), вийшовши в лідери групи 1 дивізіону С.