Чи був у Луніна і Паньківа коронавірус? Лікар збірної України прокоментував ситуацію

Збірна України 15 Жовтня, 15:55 1913
Чи був у Луніна і Паньківа коронавірус? Лікар збірної України прокоментував ситуацію
Медичний офіцер збірної України Максим Бецко прокоментував позитивні результати тестів на COVID-19 у Луніна і Паньківа перед поєдинком з Францією під час зустрічі з журналістами в рамках експерт-клубу Parimatch:
На жаль, ці тести були підготовленні компаніями, які їх виробляють, в прискореному режимі. Звичайно зараз вже багато даних, що є чимало як помилково-позитивних, так і помилково-негативних. Останніх десь близько 30 відсотків, тобто людина може бути заражена і виділяти вірус, але у близько 30 відсотках у неї його можуть не виявити. Це звичайно небезпечно. Але все одно в будь-якому випадку, коли приходить тест, позитивний чи негативний, повинна бути чітка тактика, що робити далі.

На даний момент розуміння таке, що отримати хибно-позитивний результат набагато складніше, ніж негативний. Тобто, якщо ми маємо багато тестів і хоча б один із них буде хибно-позитивний, то ми повинні поводитися з цієї людиною, як такою, у якої є коронавірус. На жаль, тому Луніна і Паньківа ми були змушені вважати позитивними, навіть якщо їхні наступні тести були негативними.