Кобельков: «На MEGOGO набиратимуть найсильніших коментаторів. Можливо, Циганик, Роберто Моралес. Вацко зараз не коментує»

Футбол України 15 Жовтня, 16:16 2599
Кобельков: «На MEGOGO набиратимуть найсильніших коментаторів. Можливо, Циганик, Роберто Моралес. Вацко зараз не коментує»
MEGOGO планує залучити до трансляцій єврокубків зіркових українських коментаторів.
«Буде максимальна кількість матчів, яку можна показати за день. Окремі матчі будуть в 4К. Які саме – буде відомо пізніше. Подивитися можна буде будь-який матч.

Також будь-який можна буде переглянути в телеархіві. Зрозуміло, що в прямому ефірі будуть матчі Динамо і Шахтаря – наших команд. Це навіть не обговорюється.

Буде багато матчів, відповідно у нас буде багато коментаторів. Буде хтось залучатися. Хто саме – поки важко сказати. Набиратимуть найсильніших. Можливо, Ігор Циганик. Вітя Вацко зараз не коментує. Роберто Моралес. Я б в такій компанії попрацював. Є можливість зібрати сильний склад, але це питання менеджерське», – пояснив коментатор MEGOGO Володимир Кобельков у коментарі Tribuna.

Поточного сезону єврокубків українські глядачі матимуть більше можливостей дивитися матчі улюблених команд. Volia домовилася про співпрацю з MEGOGO щодо показу матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

Глядачі матимуть унікальну можливість дивитися окремі матчі в якості 4К, буде передбачена і функція запису. Спортивний контент доступний у підписці «ТВ і Кіно: Оптимальна» (97 грн), а також в пакетах інтерактивного, мобільного і Smart телебачення від Volia.