Ігор Суркіс: «Забарний показав, що він вже мужик»

Динамо Київ 15 Жовтня, 21:17 1852
Ігор Суркіс: «Забарний показав, що він вже мужик»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс позитивно оцінив виступи Іллі Забарного та Георгія Бущана у збірній України.
«Кожен воротар, коли виручає – топ, коли не рятує – він стає не топом. Бущан хлопець скромний, він не звертає на це увагу. Повірте мені, що в подальшому він буде в кожному матчі доводити, що він сьогодні по праву є воротарем, якщо не номер один, то хоча б наближається до першого номера в країні. Думаю, якщо він буде так продовжувати, то на Євро складе гідну конкуренцію П'ятову.

З Іспанією, особливо в другому таймі, Забарний показав, що він уже мужик і може грати на такому рівні. Але треба мати сміливість не тільки поставити гравця в таких матчах, а й, як Луческу, задіяти його у матчах Ліги чемпіонів. Тому тренери збірної повинні дякувати Містеру за те, що він їм дав можливість поставити і не боятися, що Забарний відіграє три матчі поспіль. І він відіграв. Він відіграв на досить високому рівні, але йому є куди рости», – сказав Ігор Суркіс у коментарі програмі Профутбол.

Нагадаємо, Георгій Бущан став головним героєм жовтневих матчів збірної України, здійснивши 20 сейвів лише у двох матчах Ліги націй проти Німеччини та Іспанії, а Ілля Забарний теж досить непогано проявив себе.