Чемпіонат U21. Динамівці зазнали першої поразки в сезоні - від «Руха»

Футбол України 16 Жовтня, 15:11 1959
Чемпіонат U21. Динамівці зазнали першої поразки в сезоні - від «Руха» | 19-27
У 6-му турі молодіжної першості кияни зіграли на виїзді проти однолітків із «Руха», новачка чемпіонату.

Молодіжний склад «Руха» провів на один матч менше, пропустивши матч з «Ворсклою». У чотирьох іграх львів’ни здобули одну перемогу, двічі зіграли унічию та одного разу зазнали поразки, тоді як динамівці у п’яти стартових турах усі матчі виграли із загальною різницею м’ячів 22:0. Цього ж разу зберегти ворота в недоторканості і продовжити результативну серію «біло-синім» не вдалося.

Зі стартових хвилин зустрічі у Львові динамівці заволоділи ігровою ініціативою та почали шукати шляхи до воріт Бабічина. Але господарі стримали стартовий натиск киян та ближче до середини тайму перевели гру у центр поля. Динамівці багато комбінували, але львів’яни перекривали усі вільні зони, тож нашій команді було непросто створити небезпеку біля чужих воріт. На полі було більше позиційної гри, обидві команди діяли тактично грамотно.

Гості могли розраховувати на гострі контратаки, але до певного часу динамівці не дозволяли гравцям «Руха» створити біля своїх воріт нічого небезпечного. Але наприкінці першого тайму дві поспіль помилки динамівців стали результативними. Спочатку господарі виконали кутовий, і Харжевський, який підключився до розіграшу стандартного положення, головою переправив м’яч у сітку, вивівши свою команду уперед. А через хвилину той же Харжевський завдав дальнього удару з-за меж штрафного майданчика, Нещерет мав спокійно забрати м’яч у руки, але помилився, і сфера закотилася у ворота.

Після цих неприємностей кияни посилили пресинг та додали в активності, але до перерви рахунок на табло більше не змінювався.

У другому таймі гості взяли м’яч під свій контроль та почали вести гру під свою диктовку. У підсумку, такі старання втілилися у забитий м’яч, який записав на свій рахунок Надольський, який відзначився приблизно з лінії воротарського майданчика, скоротивши відставання у рахунку до мінімуму.

Але незабаром «Рух» знову відновив свою перевагу після того, як після однієї з атак суперника динамівці порушили правила, щоб не допустити виходу один на один нападника суперника із нашим воротарем, а львів’яни заробили штрафний удар метрах в 23-х трохи правіше від центра воріт. Притула красивим обвідним ударом вдало виконав цей стандарт та записав на свій рахунок третій забитий м’яч.

Надалі динамівці не відходили від воріт суперника, змінювали фланги та напрями атак, регулярно створюючи загрози біля володінь господарів. Але ані з гри, ані зі стандартних положень вразити ворота не вдалося, адже «Рух» вдало відбивався. Тож, констатуємо першу поразку «Динамо» U21 у нинішньому сезоні.