Михайленко підпише контракт із «Пафосом» – тренер пояснив, чому офіційне призначення затримується

Футбол України 16 Жовтня, 17:02 66
Михайленко підпише контракт із «Пафосом» – тренер пояснив, чому офіційне призначення затримується
Колишній наставник СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко розповів, що незабаром має очолити кіпрський клуб.

«У зв'язку з пандемією коронавірусу потрапити на Кіпр зараз дуже складно. Тому я в Ризі – на 2-тижневому карантині. Живу на колишній базі Сконто, дивлюся футбол, в тому числі записи матчів і тренувань Пафоса. Перше тренування в новому клубі повинен провести на наступному тижні.

У мене було бажання трохи відпочити. Хотілося потрапити в проект з перспективою росту – як в Дніпрі-1, а не кидатися на першу ж пропозицію. Але буквально на наступний день після матчу з Маріуполем і моєї відставки зі мною зв'язалися керівники Пафоса. Власники клубу досить давно стежили за моєю роботою, а кілька років тому навіть запрошували очолити Ригу – ще до того, як там з'явився Скрипник. Але я повинен був виконати свої зобов'язання перед Андрієм Русолом і Дніпром-1.

Керівників Пафоса цікавить не тільки результат, але й якість гри. В команді є певна специфіка: в колективі гравці 19 національностей, серед яких і українці – Рудько та Кузик. Треба зробити великий обсяг психологічної роботи з колективом. Думаю, в перший час моєї англійської повинно вистачити для цього», – цитує слова Дмитра Михайленка ТаТоТаке.

Нагадаємо, фахівець очолив СК Дніпро-1 у 2017 році і вивів клуб з Другої ліги в еліту українського футболу. Під його керівництвом команда провела 110 матчів, у яких здобула 70 перемог, 13 поєдинків завершила внічию та у 27 поступилася. Після поразки від Маріуполя у рідних стінах (1:2), Михайленко подав у відставку. На його місце прийшов Ігор Йовічевіч.