Матч «Рух» - «Динамо» відбудеться без уболівальників

Динамо Київ 16 Жовтня, 20:01 1639
Матч «Рух» - «Динамо» відбудеться без уболівальників
Гра відбудеться за порожніх трибун.
Футбольний клуб «Рух» до останнього робив усе можливе, аби поєдинок «жовто-чорних» проти гранда українського футболу пройшов із уболівальниками. Ми готові були забезпечити дотримання усіх карантинних вимог відповідно до норм проведення матчів із вболівальниками, аби наші прихильники наживо могли переглянути гру із київським «Динамо»! Але як законослухняний клуб, змушені підкоритись постанові Кабінету міністрів і відкликати своє запрошення для усіх бажаючих відвідати цей поєдинок.

Ми усвідомлюємо, що переважна більшість бажаючих відвідати гру вже придбали квитки на суботню гру, відтак, просимо вибачення за незручності. Усіх, хто придбав перепустки на матч «Рух» – «Динамо», запевняємо: усі витрачені Вами кошти на квитки впродовж тижня будуть повернуті у повному обсязі. Детальна інформація щодо правил повернення коштів невдовзі з’явиться на нашому сайті та у соцмережах клубу.

Решта коштів від уболівальників, які з певних причин не відправлятимуть запит на повернення грошей за квитки на гру «Рух» – «Динамо», піде на допомогу одній із львівських лікарень, яка допомагає у боротьбі із COVID-19, та воїнам АТО. Про це клуб окремо відзвітує на своєму офіційному сайті. Більше того, для цих уболівальників квиток на завтрашню гру залишиться дійсним на найближчу домашню гру «Руху», яка відбудеться за присутності глядачів.

У цей нелегкий час зичимо здоров’я кожному українцю та сподіваємось на розуміння кожного уболівальника!