Футбол України 16 Жовтня, 21:36 1956
Перша ліга: «Волинь» та «Металіст» 1925 поділили очки, «Верес» здолав тернопільську «Ниву» і наблизився до лідерів  | 19-27
Відбулися чергові матчі 7-го туру чемпіонату України серед клубів Першої ліги.

Гол: Горбаченко, 67

Програму ігрового дня відкривали команди, які перебувають на горі турнірної таблиці. Матч між Гірником-Спорт та Агробізнесом вийшов рівним і не порадував глядачів забитими м'ячами – 0:0.

Така ж доля спіткала і центральний матч туру. Металіст 1925 більше володів ініціативою у виїзному матчі проти Волині, але забити так і не змогли. Відзначимо, що лучани теж не відсиджувалися в обороні. Нічия – закономірний рахунок.

Прикарпаття та ВПК-Агро були змушені грати на вкрай жахливому газоні. Про будь-які красиві комбінації було годі й мріяти. Не дивно, що єдиний м'яч у звітній зустрічі був забитий після подачі з кутового.

А от у Млинові, де свої домашні матчі проводить Верес, голів було удосталь. Вже на 5-й хвилині Роберт Гегедош відкрив рахунок, майстерно виконавши штрафний удар. Волинь змогла відігратися по перерві зусиллями Кисленка, який вийшов на заміну. Проте доволі швидко рівняни забили вдруге. Знову допоміг стандарт. Після навісу у штрафному тернополян виникла метушня, в якій вдало зорієнтувався Петько і відправив м'яч у сітку. Ближче до завершення гри дубль оформив Гегедош, точним ударом завершивши контратаку.

Перемога принесла Вересу заслужені три очки. Наразі у команди Юрія Вірта 10 очок. Рівняни посідають четверту сходинку в турнірній таблиці і з грою у запасі відстають від лідера лише на 2 пункти.