«Динамо» на виїзді розбирається з «Рухом» - 0:2

Динамо Київ 17 Жовтня, 18:54 1775
«Динамо» на виїзді розбирається з «Рухом» - 0:2 | 19-27
Голи Де Пени і Родрігеса принесли киянам чергову перемогу в УПЛ.

Перший тайм подарував досить динамічний футбол, що, в свою чергу принесло чимало обрізок. Після двох невдалих передач Попова та Циганкова були найбільші загострення біля воріт Динамо. Решту часу, крім удару зі штрафного в руки Бущану, Рух нічого не створив.

Динамо теж особливо не виблискувало моментами, але взламати «автобус» господарів киянам вдалося на класі - Циганков ідеальним пасом знайшов Де Пену і Карлос в дотик переграв кілера суперника 0:1.

В другому таймі кияни знову взяли мяч під свій контроль, але з моментами вже було краще. Спочатку небезпечно пробивав Караваєв. Далі чудовий шанс подвоювати рахунок мав Буяльський, але пробив у руки Бандурі. Згодом, Супряга прокинув м'яч повз кіпера Руха, але вразив сітку із зовнішньої сторони.

Кияни продовжували тиснути на суперника до останніх хвилин і крапку у матчі поставив свіжий Родрігес, який замінив Де Пену. Асист за Кенджорою, який отримав пас від Циганкова. 0:2

Арбітр додав дві хвилини, але рахунок залишився незмінним.

УПЛ. 6-ий тур. Рух - Динамо: 0:2

Голи: Де Пена, 30, Жерсон, 90

Попередження: Климчук, 7, Мартинюк, 58

«Рух»: Бандура Олександр, Копина Юрій, Дуць Ігор (К), Стаменковіч Мілош, Ґліга Ерік, Мартинюк Ярослав, Брікнер Іван (Федорчук, 46), Русин Ростислав, Климчук Юрій (Мисик), Бойчук Богдан (Притула, 90+2), Кондраков Данііл (Кухарук, 46)

Запасні: Мисак Роман, Бойчук Ігор, Білий Максим, Кухарук Андрій, Гагун Роман, Федорчук Валерій, Притула Остап, Мисик Мар'ян

«Динамо»: Бущан Георгій, Попов Денис, Сидорчук Сергій (К), Шапаренко Микола, Де Пена Карлос (Родрігес, 80), Циганков Віктор, Миколенко Віталій (Кенджора, 70), Караваєв Олександр, Забарний Ілля, Буяльський Віталій (Шепелєв, 85), Супряга Владислав (Вербич, 70)

Запасні: Бойко Денис, Вербич Беньямін, Шепелєв Володимир, Лєднєв Богдан, Андрієвський Олександр, Гармаш Денис, Родрігес, Сирота Олександр, Кеджора Томаш