Із позитивом на «Ювентус»: думки після перемоги «Динамо» над «Рухом»

Динамо Київ 17 Жовтня, 22:23 2293
Із позитивом на «Ювентус»: думки після перемоги «Динамо» над «Рухом» Фото: fcdynamo.kiev.ua
Луческу не боїться «вірусу ФІФА», Циганков стукає до основи, а конкурент знову забиває. ​«Динамо» обіграло в гостях львівський «Рух» у матчі 6-го туру УПЛ (2:0).

Луческу перемагає «вірус ФІФА» – з позитивом на Ювентус

Динамо обіграло Рух, насамперед, завдяки високій індивідуальній майстерності власних виконавців. Погодьтесь, було б нерозумно сподіватись якихось неймовірних швидкостей і суперкомбінацій після перерви на матчі збірних. Тим паче представники столичного клубу зіграли ключову роль у перемозі над Іспанією, яка забрала чимало сил і емоцій. Схожі поєдинки часто-густо перетворюються на справжнє випробування навіть для топових європейських команд, які страждають від так званого «вірусу ФІФА». Найголовніше у цій ситуації – не втрачати очки і правильно розподіляти сили, тому Динамо виконало завдання мінімум, перемігши у Львові малою кров’ю.

Так, команда рівня Динамо мала б значно спокійніше обігрувати представників другого ешелону УПЛ, але, чи багато створив Рух, який серйозно ускладнив життя тому ж Шахтарю? Майже нічого. За весь перший тайм львів’яни завдали одного удару по воротах, після перерви – трішки підправили статистику (3), проте до стовідсоткових моментів біля володінь Бущана справа не доходила. Підопічні Луческу домінували протягом 90 з лишком хвилин, значно більше контролювали м’яча (64% на 36%), частіше і гостріше пробивали (7 з 11-ти спроб виявились точними). У другому таймі Руху дозволили трохи більше, але нитки гри залишались в руках гостей.

Окремо варто відзначити взаємодію дуету Забарний-Попов (39 років на двох!) в центрі захисту. Румунський фахівець знову довірився молоді, а та не підвела. Цілком собі змістовний футбол від талановитих центрбеків, які можуть стати основними на роки. Лише б не розслабились…

Циганков заслужив на основу, але конкурент думає інакше

Один з найталановитіших представників свого покоління приніс збірній України історичну перемогу над Іспанією, а сьогодні – організував класний гол у ворота Руха. Циганков не виключився з боротьби на бровці, обікрав суперника і видав інтелігентну передачу на Де Пену, якому залишалось не схибити. Ось так, шведою, віддають лише вроджені майстри. Щойно сфера потрапляла до ніг 22-річного вінгера, на полі порожньої Арени Львів з’являлась магія.

Звісно, не обходилось без простих помилок, як необов’язкові обрізки в центрі поля, але саме Циганков задавав темп атакам Динамо. Гравець з нестандартним мисленням і швидкими ногами – точно не завадить у матчі з Ювентусом. Цікаво, чи ризикне Луческу поставити на футболіста, який дійсно спіймав хвилю. Приємний головний біль для тренера, адже Жерсону знадобилось зовсім мало часу, аби добити суперника – конкуренція на правому фланзі досягає свого апогею. Циганков не збирається складати зброю, і команда лише виграє. Здорова конкуренція ще нікому не нашкодила.