«Колосу» знову очки приносить несправедливий пенальті. Цього разу постраждала «Зоря»

Футбол України 17 Жовтня, 23:13 3326
«Колосу» знову очки приносить несправедливий пенальті. Цього разу постраждала «Зоря»
В минулому турі – «Маріуполь».

Результати двох з чотирьох матчів ігрового дня в УПЛ визначили голи на останніх хвилинах з пенальті. В Ужгороді Арановський покарав «Минай» за фол, перша фаза якого розпочалася до штрафної площі. А в Запоріжжі Анатолій Абдула призначив пенальті у ворота «Зорі» за влучання м'яча в руку. Не за гру рукою.

Пояснює експерт, ексарбітр ФІФА Мирослав Ступар.

- Абдула помилився, - зазначає Мирослав Іванович. – М'яч прилетів з близької відстані, це по-перше. По-друге, Юрченко відвертався від м'яча і притискав руку до корпусу, розуміючи, що може бути влучання м'яча в неї. Абдула зреагував не на те, що бачив в грі, а на апеляції гравців «Колоса». Треба бути сконцентрованим і зважати на критерії: рука перебувала близько до тіла і неприродно не збільшувала об'єм тіла.

А за що жовта карточка Юрченку? Гравець через це пропустить наступний матч. Анатолій Абдула на завершальних хвилинах припустився прикрої помилки, яка подарувала «Колосу» очко, а у «Зорі» відібрала два, - резюмував Мирослав Іванович.

Відзначимо, що з цього пенальті Євген Селезньов зрівняв рахунок в матчі – 1:1. В минулому турі також мав місце несправедливий пенальті на користь ковалівської команди. Тоді постраждав «Маріуполь».