Ігор Суркіс — про інтерес до Лінкольна і трансфер Костевича

Динамо Київ 18 Жовтня, 22:51 3007
Ігор Суркіс — про інтерес до Лінкольна і трансфер Костевича
​Президент » Динамо «Ігор Суркіс в ефірі «Профутболу» прокоментував інформацію про інтерес до Лінкольна дос Сантоса та підписання Костевича.

Про підписання Костевича:

Мені набридло спростовувати те, що не відповідає дійсності. Всі гравці, які приходять в «Динамо», вони узгоджені з головним тренером. Інша справа, що вони можуть заграти або не заграти. Але, на сьогоднішній день, цей трансфер був узгоджений. Просто Мірча очікував цього футболіста взимку. І так було домовлено. Але вдалося раніше.

Він адаптується. Розуміє структуру і модель гри «Динамо». І якщо він буде відповідати рівню «Динамо», він нам допоможе, якщо ні - тоді ми будемо його або в оренду віддавати, або продавати.

Але на сьогоднішній день він-футболіст київського «Динамо». І тільки від нього залежить, щоб він сподобався головному тренеру.


Про Лінкольна:

«Люди, які представляють наші інтереси в Бразилії, нам запропонували цей трансфер, і ми відреагували на нього. але вже не встигали. Тому те, що пишуть, що ми мало не купили його в останній трансферний день, - це не відповідає дійсності.

Але ми за ним стежили. І дивимося. Але він мало грає. Молодий. У нас своїх молодих вистачає, яких треба ростити» .