Віктор Циганков: «Віддамо всі сили для перемоги над «Ювентусом»

Динамо Київ 19 Жовтня, 17:45 2513
Віктор Циганков: «Віддамо всі сили для перемоги над «Ювентусом»
Вінгер київського «Динамо» Віктор Циганков на передматчевій прес-конференції відповів на питання журналістів щодо завтрашнього поєдинку з «Ювентусом».

- Вікторе, як оціниш свою нинішню форму?

- Напевно, оцінювати мою форму будуть інші. Я знаю, що моє завдання - викладатися на тренуваннях, щоб у тренера були варіанти, кого ставити на гру. Кожен футболіст намагається дати максимум на полі, на тренуваннях і в матчах. Моя справа - грати.

- Ми пам'ятаємо твій дебют у Лізі чемпіонів чотири роки тому. Як ти змінився за цей час?

- За чотири роки зіграв якусь кількість матчів і отримав певний досвід у матчах чемпіонату, в збірній і єврокубках. За цей час повинен був чогось навчитися. Ми чотири роки не грали в Лізі чемпіонів - для «Динамо» це дуже багато. Така команда повинна виступати в такому турнірі щороку та ставити перед собою великі завдання. Прекрасно пам'ятаю свій перший гол у Лізі чемпіонів. Це зовсім інші емоції й інше бажання. Бажання грати проти найкращих гравців, найкращих команд і перемагати. Сподіваюся, що завдяки таким матчам всі наші молоді гравці будуть набиратися досвіду.

- Яка різниця між «Ювентусом» з Роналду та без нього?

- Думаю, усі прекрасно розуміють, хто такий Кріштіану Роналду. Його відсутність, думаю, буде для нас плюсом. Це великий гравець, чемпіон і бомбардир. Тренерський штаб підготує тактику на гру з «Ювентусом». Наше завдання - виконати її. Упевнений, що завтра всі віддадуть усі сили для перемоги. Думаю, ми зможемо її досягти.

- У матчі проти Іспанії ти забив правою ногою, а з «Рухом» віддали нею гольову передачу. Це збіг обставин чи ти працюєш над своєю слабкою ногою?

- Коли є час на тренуваннях, звичайно, працюю. Але під час гри я не думаю, якою ногою грати. Якщо є момент, намагаюся діяти по ньому.

- Для багатьох динамівців це буде дебют у Лізі чемпіонів. Можливо, як досить досвідчений гравець, ти даєш їм поради?

- Я не так багато грав на такому рівні, хоча виступаю за «Динамо» вже чотири роки. Сподіваюся, що ми будемо грати в Лізі чемпіонів щороку. Для молодих гравців це досвід.