Перша поразка Луческу. «Динамо» поступилося «Ювентусу» в Лізі чемпіонів

Динамо Київ 20 Жовтня, 21:51 1301
Перша поразка Луческу. «Динамо» поступилося «Ювентусу» в Лізі чемпіонів | 19-27
Дубль Альваро Морати приносить перемогу «Ювентусу» в Києві, а Андреа Пірло - першу тренерську перемогу в Лізі чемпіонів, ще й над колишнім наставником.

Гості приїхали до Києва в послабленому складі. Безсумнівно, головною втратою для «Старої Синьйори» стала відсутність португальця Криштіану Роналду, який заразився коронавірусом. Утім, навіть без свого лідера туринці були цілком боєздатною одиницею.

Що стосується «Динамо», то більшість футболістів «біло-синіх» раніше за матчами групової стадії Ліги чемпіонів спостерігали лише з екранів телевізорів. Лише п'ять гравців – Сидорчук, Вербич, Циганков, Гармаш та Буяльський – мали досвід виступів на такому рівні у найпрестижнішому клубному турнірі Старого Світу.

І за стартовими хвилинами було помітно хвилювання динамівців. Господарі довго володіли м'ячем, щоправда, лише на своїй половині поля, але як тільки справа доходила до спроби загострення, то володіння переходило до суперника. «Ювентус» же не форсував події, проте Бущану довелося попрацювати. Зокрема, наш голкіпер парирував непростий удар К'єзи, а потім упорався з м'ячем, спрямованим Кулушевські п'яткою в самий кут воріт.

Чого не вдалося зробити «Старій Синьйорі» в першому таймі, вийшло відразу ж після перерви. К'єза накрутив Циганкова на лівому фланзі, прострілив до штрафного майданчика, Ремзі, оцінивши ситуацію, скинув назад на Кулушевські, після удару якого Бущан парирував м'яча перед собою, а Мората, позбувшись опіки Миколенка, з метра пробив під поперечину – 0:1.

Тривалий час підопічним Мірчі Луческу нічого не вдвалося в передній лінії, хоч «біло-сині» й багато атакували, й намагалися пресингувати суперника. Ближче до завершення матчу у господарів почали проходити удари – щоправда, після пострілу Сидорчука з-за меж штрафного майданчика воротар намертво забрав м'яча до рук, а удар Буяльського, який замикав простріл Миколенка, був заблокований захисниками.

А на 84-й хвилині гості подвоїли свою перевагу. Дубль оформив Мората, який вдало відгукнувся на навіс Куадрадо з правого флангу та, випередивши Забарного, головою переправив м'яча до сітки – 0:2.

Уже в компенсований час динамівці цілком могли розраховувати на гол престижу, але спочатку воротар із труднощами впорався з дальнім ударом Сидорчука, а потім Шапаренко зі штрафного метрів із 30-ти пробив поруч із дев'яткою.

У підсумку, 0:2 – «Динамо» стартує в групі Ліги чемпіонів УЄФА з домашньої поразки. Але посипати голову попелом нема коли – вже наступного тижня, 28 жовтня, на «біло-синіх» чекає візит до Будапешта до «Ференцвароша» Сергія Реброва.