Віталій Буяльський: «Ми робили усе, що могли»

Динамо Київ 21 Жовтня, 00:39 500
Віталій Буяльський: «Ми робили усе, що могли»
Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував домашній матч першого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти «Ювентуса», в якому кияни поступилися 0:2:

- Ми грали непогано, організовано, але було видно, що рівень «Ювентуса» набагато вищий. Ми робили усе, що могли. Думаю, шанси здобути очки у нас були, адже у першому таймі ми грали непогано, а у другому припустилися кількох помилок, пропустили гол, після чого психологічно нам було вже важко.

- Хто вам найбільше запам'ятався із зіркових футболістів «Ювентуса»?

- Матчі з такими командами у Лізі чемпіонів не можуть навіть порівнюватися з іграми у чемпіонаті України, у нас таких поєдинків немає і, напевно, не скоро будуть. Для нас, для кожного футболіста «Динамо», це великий досвід зіграти з такими виконавцями, як в «Ювентусі». У них усі футболісти найвищого рівня, тому можу виділити всю команду.

- Багато футболістів «Динамо» сьогодні вперше грало в груповому етапі Ліги чемпіонів, чи зверталися вони до вас за порадою, як до більш досвідченого футболіста?

- Ні, я сам небагато пограв у Лізі чемпіонів. Ми всі серйозно налаштовувалися і намагалися себе проявити якомога краще не індивідуально, а в плані командної гри, оскільки в таких іграх складно щось зробити самому, а тільки колективно можна виграти.

- Що б ви сказали уболівальникам, які прийшли сьогодні на трибуни НСК «Олімпійський»?

- Вони нас дуже добре підтримували, можу їм тільки подякувати за це. Думаю, їм сподобалася гра. Ми робили усе можливе, щоб найвідданіші вболівальники були задоволені.