Оцінки «Динамо» – «Ювентус». Найкращий гравець – Мората, а у «Динамо» – Сидорчук

Динамо Київ 21 Жовтня, 10:47 1514
Оцінки «Динамо» – «Ювентус». Найкращий гравець – Мората, а у «Динамо» – Сидорчук
Пропонуємо ознайомитися з оцінками Sport.ua за матч 1-го туру Ліги чемпіонів.

Георгій Бущан (5.5) – запам'ятався двома сейвами, але також невпевненою грою на виходах. Відбив м'яч прямо на ногу Мораті при першому голі «Ювентуса».

Сергій Сидорчук (6.5) – залишив найбільш сприятливе враження своєю грою в складі «Динамо». Підстраховував партнерів в обороні і намагався взяти на себе роль лідера при переході до атакуючих дій.

Ілля Забарний (5.0) – дебютант групового раунду Ліги чемпіонів провів не найкращий матч. При обох пропущених голах не догледів за Моратою.

Віктор Циганков (5.5) і Карлос Де Пена (5.0) – динамівські вінгери не стали конструкторами атак господарів поля, були малоактивними і відрізнялися високим браком при передачах.

Томаш Кендзьора (5.0) – частенько не встигав за своїм опонентом на фланзі К'єзою, а при атаках запам'ятався неточними передачами.

Sport.ua оцінює головні поєдинки єврокубків і чемпіонату України, виставляючи бали гравцям. Всі учасники футбольних баталій оцінюються за 10-бальною шкалою, виходячи з їхніх дій на футбольному полі, статистики та загального вкладу в підсумковий результат.

Шкала оцінювання: 3.0 – жахливо, 3.5 – огидно, 4.0 – потворно, 4.5 – дуже погано, 5.0 – погано, 5.5 – посередньо, 6.0 – нормально, 6.5 – добре, 7.0 – дуже добре, 7.5 – відмінно, 8.0 – чудово, 8.5 – надчудово, 9.0 – фантастика.

Оцінки Sport.ua за матч «Динамо» – «Ювентус» – 0:2:

Заміни «Динамо»: Жерсон Родрігеш – 5,5; Беньямін Вербич – 5,0; Денис Попов – 5,5; Денис Гармаш – б/о.

Заміни «Ювентуса»: Меріл Демірал – 5,5; Пауло Дібала – 6,0; Артур – б/о; Федеріко Бернардескі – б/о.